reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Uu

Uu no to masz chociaż już nowy cykl. A ja dalej nic.


Już mam głupie myśli, że może po tej elektrokonizacji coś z szyjką jest nie tak i okres mi się zatrzymał 🤔
A kiedy masz wizytę u gina?
Przecież nic nie mówię [emoji848][emoji48]







W poprzednim cyklu chwile przed owulacja to mnie ciągnęło na zmianę z jednego i drugiego [emoji23] ale tak faktycznie przy owulacji to prawy dawał o sobie znać i rzeczywiście owu było z prawego. Teraz zaczyna się coś dziać w lewym, i w lewym tez w 7dc miałam pęcherzyk 10 mm z którego spodziewamy się wystrzału [emoji23]



Witam i tak tylko przypomnę, ze wiedźmy przepowiedziały, ze od października posypią kreskami na staraczkach [emoji16]
U mnie 16cs i się nie udało, musimy zrobić badanie nasienia męża, ale wrzesień to był nasz ostatni cykl starań😔, teraz na jakiś czas odpuszczamy bo pracę zmieniam, półtora roku się zbierałam że jak nie wyjdzie to zmieniam pracę i teraz już ostatecznie, jutro mają do mnie zadzwonić, a ja nie potrafię tak zaraz powiedzieć że w ciąży jestem, więc na spokojnie poczekamy na witaminkach, badania nasienia zrobimy po drodze. Trzymam kciuki za Was wszystkie🤞🏼❤️
 
reklama
Według flo 8 dni 🙃 ja przeszłam podczas wszystkich starań wszystkie objawy ciąży jakie istnieją 🤣
Dziękuję, wierzę, że w końcu musi się udać 🙃 nam wszystkim 🙏
Kochana to mamy podobnie :) mi do @ jeszcze zostało 9dni , i również wszystkie objawy 😂 wkręcam sobie za bardzo to wszystko choooociaż wczoraj w południe i w nocy czułam takie kłucie jakby ktoś mi coś wbijał w dół brzucha. Nie kojarzę tego uczucia z poprzednich ciąż, no i nie zwracałam uwagi przy poprzednich cyklach na żyły na piersiach . Mam bardzo widoczne ok kilku dni ale nie jestem pewna czy to nie objaw przed zbliżającą @. Im bliżej tym więcej myślę ehhh 🙈
 
Z wyliczeń USG to 7 tydzi

7 tydzień 😊 ale super !

Kochana to mamy podobnie :) mi do @ jeszcze zostało 9dni , i również wszystkie objawy 😂 wkręcam sobie za bardzo to wszystko choooociaż wczoraj w południe i w nocy czułam takie kłucie jakby ktoś mi coś wbijał w dół brzucha. Nie kojarzę tego uczucia z poprzednich ciąż, no i nie zwracałam uwagi przy poprzednich cyklach na żyły na piersiach . Mam bardzo widoczne ok kilku dni ale nie jestem pewna czy to nie objaw przed zbliżającą @. Im bliżej tym więcej myślę ehhh 🙈
Ale to nie ciąża 🤭🤭
 
A kiedy masz wizytę u gina?

U mnie 16cs i się nie udało, musimy zrobić badanie nasienia męża, ale wrzesień to był nasz ostatni cykl starań[emoji17], teraz na jakiś czas odpuszczamy bo pracę zmieniam, półtora roku się zbierałam że jak nie wyjdzie to zmieniam pracę i teraz już ostatecznie, jutro mają do mnie zadzwonić, a ja nie potrafię tak zaraz powiedzieć że w ciąży jestem, więc na spokojnie poczekamy na witaminkach, badania nasienia zrobimy po drodze. Trzymam kciuki za Was wszystkie[emoji1694][emoji3590]

Rozumiem [emoji847] życzę Ci w takim razie powodzenia! [emoji3531]
 
Kochana to mamy podobnie :) mi do @ jeszcze zostało 9dni , i również wszystkie objawy 😂 wkręcam sobie za bardzo to wszystko choooociaż wczoraj w południe i w nocy czułam takie kłucie jakby ktoś mi coś wbijał w dół brzucha. Nie kojarzę tego uczucia z poprzednich ciąż, no i nie zwracałam uwagi przy poprzednich cyklach na żyły na piersiach . Mam bardzo widoczne ok kilku dni ale nie jestem pewna czy to nie objaw przed zbliżającą @. Im bliżej tym więcej myślę ehhh 🙈
Mi kiedyś żyłki wyszły na piersiach i tak już zostały 😂 ten objaw mi się zatrzymał na stałe 😂 ja pierwszy raz mam wrażenie uścisku w macicy... Tak jakby była taka cięższa... Nie wiem jak to opisać 🤷‍♀️
 
Mi kiedyś żyłki wyszły na piersiach i tak już zostały 😂 ten objaw mi się zatrzymał na stałe 😂 ja pierwszy raz mam wrażenie uścisku w macicy... Tak jakby była taka cięższa... Nie wiem jak to opisać 🤷‍♀️
Ja ogólnie mam żyły bardzo widoczne wszędzie więc na piersiach tym bardziej 🙊 więc nie będę brać tego objawu pod uwagę 🤪
 
Ja ogólnie mam żyły bardzo widoczne wszędzie więc na piersiach tym bardziej 🙊 więc nie będę brać tego objawu pod uwagę 🤪
Mi się pojawiły w jednym z cykli, i oczywiście moja głowa wtedy już była w ciąży 😂 a tu psikus i już tak sobie zostały, także jest to mój stały objaw 😂
 
Ostatnia edycja:
A kiedy masz wizytę u gina?

U mnie 16cs i się nie udało, musimy zrobić badanie nasienia męża, ale wrzesień to był nasz ostatni cykl starań😔, teraz na jakiś czas odpuszczamy bo pracę zmieniam, półtora roku się zbierałam że jak nie wyjdzie to zmieniam pracę i teraz już ostatecznie, jutro mają do mnie zadzwonić, a ja nie potrafię tak zaraz powiedzieć że w ciąży jestem, więc na spokojnie poczekamy na witaminkach, badania nasienia zrobimy po drodze. Trzymam kciuki za Was wszystkie🤞🏼
U giną byłam tydzień temu, wszystko ok po zabiegu, dał globulki na lepsze gojenie
 
reklama
Kochana to mamy podobnie :) mi do @ jeszcze zostało 9dni , i również wszystkie objawy 😂 wkręcam sobie za bardzo to wszystko choooociaż wczoraj w południe i w nocy czułam takie kłucie jakby ktoś mi coś wbijał w dół brzucha. Nie kojarzę tego uczucia z poprzednich ciąż, no i nie zwracałam uwagi przy poprzednich cyklach na żyły na piersiach . Mam bardzo widoczne ok kilku dni ale nie jestem pewna czy to nie objaw przed zbliżającą @. Im bliżej tym więcej myślę ehhh 🙈
To dziewczynki ja z Wami podobnie.. @ powinna być za 10 dni,15. 10.planowo, chociaż może być bliżej 20.Zero jakich kolwiek objawów śluzu totalnie brak, zawsze mam suchotę przed @, dopiero tak 2,3 dni przed @ jakiś śluz się pojawia w tym cyklu piersi nie bolą ale u mnie to normalne że raz bolą raz nie 🤷‍♀️
 
Do góry