reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
I z tego co mi powiedział gin ból może tak promieniować że nam się wydaje że oba bolą . Ja tak mam zazwyczaj. W tym cyklu bolał mnie typowo jeden. I tak tak wcześniej pisałam pierwszy mój cykl starań kiedy mnie nic nie boli tam na dole🤔
A wracajac do tematu testowania to ja w pierwszym cyklu zrobiłam już 2 dni po owu taka byłam głupia 🤭 potem co drugi dzień. W kolejnych cyklach tak tydzień po owu z tym że w poprzednim zrobiłam tylko dwa testy. Teraz że czuje że nic z tego to się wstrzymam sporo albo nie zrobię wcale bo plamienia mam tak dwa dni przed @
Dwa dni po owu robiłaś test? 🙊 Wow mega szybko 🤪
 
Diablico ty [emoji23]

Przecież nic nie mówię [emoji848][emoji48]

@Anio0lek umówiłam się na czwartek [emoji4] licząc że ten pęcherzyk wczoraj miał 19mm rośnie ~ 2mm na dzień to w czwartek by miał około 25mm. Mam nadzieję , że go już nie będzie [emoji4]

Najlepsze jest to że lewego jajnika wcale nie czuje tylko mnie tak ciągle drażni prawy [emoji23]

Mnie ciągnie prawy a lewy nic a nic a tam jest pęcherzyk [emoji23]

Ja miałam tak że w okresie dni płodnych bolała mnie.lewa i prawa strona, a owulka była z prawego jajnika. Natomiast gdy miało.dojsc do pęknięcia pęcherzyka to bolała mnie już wtedy tylko prawa strona.

W poprzednim cyklu chwile przed owulacja to mnie ciągnęło na zmianę z jednego i drugiego [emoji23] ale tak faktycznie przy owulacji to prawy dawał o sobie znać i rzeczywiście owu było z prawego. Teraz zaczyna się coś dziać w lewym, i w lewym tez w 7dc miałam pęcherzyk 10 mm z którego spodziewamy się wystrzału [emoji23]

Tak, dzisiaj temp spadła i witam się w 1dc[emoji2368]

Witam i tak tylko przypomnę, ze wiedźmy przepowiedziały, ze od października posypią kreskami na staraczkach [emoji16]
 
Dziś mija 9 mc od cc i zaczynam 10. Coraz bardziej z nogi na nogę przebieram, żeby móc się starać. Kusi mnie strasznie. Xd w poprzedniej ciąży to uznałam że chcę dziecko to se zrobię. Odstawilam tabsy zrobiłam swoje i 1 cykl ustrzelony. Teraz czuję że nawet jak mi pozwolą to po tym stresie i emocjach bo za bardzo chcę trochę to potrwa. Xd chociaż rok temu gadalam to samo. ,, to przynajmniej pół roku nam zajmie". Zero bet, zero mierzenia temperatury, oglądania se śluzu, testów na owu. Xd po prostu dobrze się bawiliśmy. Teraz mi tu steka taki nie zadowolony gremlin bo założyłam blokadę na szafę bo wywala mi ciuchy z niej😏😂
 
reklama
Do góry