reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny dzisiaj 3dc zawsze gdy robiłam test owu był biały a teraz dobrze widoczna kreska czyżby szybciej owu była? [emoji848] Jak radzicie robić już co dziennie na wszelki wypadek? Zobacz załącznik 1183954

Ja przy takiej jasności robię raz dziennie. Dopiero jak znacznie ściemniają to robię częściej. Jak masz ich dużo to rob, nie zaszkodzi [emoji16] ale myśle ze jakbyś pare dni poczekała to tez nic by się nie stało. Ja od 7dc mam prawie jednakowe kreski, a dziś 10dc. Wiem ze zaczęłam za szybko, ale wole zacząć pare dni za szybko niż za późno [emoji28]
IMG_3012.jpg
 
I fakt, że dziewczyny myślą, że ciąża to takie hop siup... Też tak myślałam 🤷‍♀️ I życie mocno zweryfikowało 💁‍♀️ 3 lata starań o 1, cały czas 🤷‍♀️
Ja to sobie nawet sprawdziłam w kalkulatorze porodu, w którym miesiącu mają być sexy, żeby urodzić w takim jakim chciałam🙂 wzięliśmy się do roboty, ja oczywiście od razu ściągnęłam aplikację ciąża plus 🤣🤣🤣 i czekałam z utęsknieniem. Głupia ja!!! Jak się nie udało za pierwszym razem to pamiętam jaką miałam depresję. Teraz aplikacja usunięta i mam zdrowe podejście, zero naiwności.
 
Ja nigdy nie robię tak wcześnie, więc nawet nie wiem jak wyglądają. Zaczynam tak w 10 dc. Te z allegro mam zawsze białe, takie z apteki są identyczne jak ten twój teraz.
Ja właśnie tak wcześnie sprawdzam ze względu na tak krótkie miesiączki. I taka kreskę jaka mam teraz w 3dc w zeszłym i 2 cykle temu miałam dopiero w 8dc.
 
Ja przy takiej jasności robię raz dziennie. Dopiero jak znacznie ściemniają to robię częściej. Jak masz ich dużo to rob, nie zaszkodzi [emoji16] ale myśle ze jakbyś pare dni poczekała to tez nic by się nie stało. Ja od 7dc mam prawie jednakowe kreski, a dziś 10dc. Wiem ze zaczęłam za szybko, ale wole zacząć pare dni za szybko niż za późno [emoji28]Zobacz załącznik 1183962
Ja przeważnie zaczynam od 8dc ale z ciekawości zawsze robię zaraz po okresie i zawsze były białe a teraz taka kreska testowa jak w zeszłym cyklu miałam dopiero w 8dc.
 
Ja przeważnie zaczynam od 8dc ale z ciekawości zawsze robię zaraz po okresie i zawsze były białe a teraz taka kreska testowa jak w zeszłym cyklu miałam dopiero w 8dc.

Ja dopiero zaczęłam z testami owu wiec nie mam porównania. Jakbym miała i zobaczyłabym ze jest szybciej widoczna kreska to testowałabym już codziennie.
 
reklama
Do góry