reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobry kobietki. Ja dzisiaj 3dc i już okresu nie ma. Trwał znowu dokładnie 2 dni [emoji2368]
Hej, widzę że mnie wyprzedziłaś, ja nadal czekam, dzisiaj 33dc,temp mi spadła 2 dni temu i myślałam że okres będzie, ale nie temp znowu do góry, więc się przesunie, zawsze kilka dni przed @ bolały mnie piersi a teraz nic, dzisiaj widzę że zrobiły się pełniejsze, ale jeszcze nie bolą, ciekawe jak mi się wydłuży ten cykl😒
 
Moje non stop wyglądają mniej więcej tak przed @ . Ale widocznie taka moja natura [emoji23]
Aaaa
Moje owu kiedyś jak zrobiłam przed @byly o wiele bledsze [emoji848][emoji6]
20201003_082850.jpeg
20201002_080735.jpeg
20201001_125415.jpeg
 
Laseczki, a powiedzcie mi co Wam wychodziło na teście owu jak faktycznie byłyście w ciąży? 😈 bo kupiłam dziś 2 testy ciążowe, ale mi ich szkoda na 27dc, a owulacyjnych mam sporo, więc mogłabym coś zmarnować jutro rano 🤪🤪
 
Laseczki, a powiedzcie mi co Wam wychodziło na teście owu jak faktycznie byłyście w ciąży? 😈 bo kupiłam dziś 2 testy ciążowe, ale mi ich szkoda na 27dc, a owulacyjnych mam sporo, więc mogłabym coś zmarnować jutro rano 🤪🤪
Yyy testy owu zamiast ciążowego? 🧐 A jaki w tym sens? Przecież nie wykryją ciąży 🤔
 
Ja ostatnio też miałam 2 dni[emoji2368] a zazwyczaj 3 dni mam... Podobno taka moja uroda już... Przed braniem antykoncepcji miałam 4 dni z czego 2 dni mega mocne. Teraz 3 dni i to takie słabe. Martwiłam się, ale gin powiedział, że tak już będę mieć I że wszystko inne jest w porządku [emoji2368]

Kurde ja w młodości miałam 7 dni, z tego 3 mega obfite i bolesne [emoji33] później brałam hormony i dziś @ trwa jakieś 5 dni, do obfitych mogę zaliczyć 1, w porywach 2. Do tego moje długie cykle ok. 35 dni wyregulowały się na ok. 29 dni. Miałam koleżankę która okres miała 4 dniowy, zawsze zazdrościłam [emoji16]
 
Nie raz czytalam, ze dziewczyny pisaly, ze test owu im podpowiedzial, że sie udalo, bo np. 10dpo wychodziły im takie kreski jak przed owu. Ja oczywiscie wiem, ze to zaden wskaznik... ale wiecie 🤪🤪
Nie rozumiem sensu takiego nakręcenia się... To jak trzymanie testu ciążowego i zaglądanie po paru godzinach czy może jednak coś wyszło byleby się bardziej nakręcić. A później przychodzi rozczarowanie i złość 🤷‍♀️
 
@Katrinaka czy staram to za dużo powiedziane 😉 Statystyki dla kobiet po 40 są nieubłagane, choć patrzę na nie przez palce. Każdy kto miał na uczelni statystykę wie, że to wielkie kłamstwo 😄 Nie zabezpieczam się ale cały ten szalony kołowrotek staraczek jest zbyt wymagający emocjonalnie. Byłoby cudownie znów poczuć zapach noworodka ale nie za wszelką cenę 💟 Fajnie się kibicuje, ale z trymuny ;)

Posiadanie dziecka to gra warta każdej ceny o ile nie jest się zbyt pazernym 😄 Ja mam juz troje ale bardzo dobrze znam smak tego pragnienia. Życzę Wam żebyście wszystkie mogły zaspokoić tą potrzebę 💟 I jednocześnie nie chcę się zafiksować jak kiedyś, jak Wy teraz. To bardzo frustrujące i destrukcyjne. Choć nagroda jedyna w swoim rodzaju, trzeba mieć też coś swojego. Swoje życie, pasje, marzenia. Kobiety, które skupiają się tylko na posiadaniu a później na samym dziecku, w końcu zostają z niczym. Dziecko urośnie i odejdzie. Ono jest częścią związku, rodziny a nie jej celem.

*Jest taki przesąd, że dziecko wie, kiedy przyjść...

*Oczywiście mówię o zdrowych parach. Innym trzeba pomóc tylko trochę lub bardzo.
 
reklama
Kurde ja w młodości miałam 7 dni, z tego 3 mega obfite i bolesne [emoji33] później brałam hormony i dziś @ trwa jakieś 5 dni, do obfitych mogę zaliczyć 1, w porywach 2. Do tego moje długie cykle ok. 35 dni wyregulowały się na ok. 29 dni. Miałam koleżankę która okres miała 4 dniowy, zawsze zazdrościłam [emoji16]
Ja zawsze zazdrościłam tym z krótkim i słabym 😂 jak sama zaczęłam taki mieć, to się wystraszyłam. Całe szczęście endo itd przyrasta w normie, jak i cała reszta jest ok🤙 ale wiadomo, że człowiek martwi się na zapas 🤷‍♀️
 
Do góry