reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć wam! Wow wczoraj mnie odcięło o 22 🤦‍♂️ więc odespałam cały tydzień 😁 jesień daje się we znaki, wczoraj cały dzień byłam śpiąca i było mi mega zimno. Mam nadzieję tylko że nie będę chora ☹️ a tak poza tym strasznie bolą mnie piersi, @ u bram 😁 no wg "mój kalendarzyk" ma być jutro, a wg flo w środę a więc zgadzałoby się 😁
 
reklama
Cześć wam! Wow wczoraj mnie odcięło o 22 🤦‍♂️ więc odespałam cały tydzień 😁 jesień daje się we znaki, wczoraj cały dzień byłam śpiąca i było mi mega zimno. Mam nadzieję tylko że nie będę chora ☹ a tak poza tym strasznie bolą mnie piersi, @ u bram 😁 no wg "mój kalendarzyk" ma być jutro, a wg flo w środę a więc zgadzałoby się 😁
No to witaj w klubie ja @ też jutro wg flo a wg moich obliczeń w środę 😂😂😂
 
No faktycznie dziwne . Ja mam te same , ale barwnik zawsze mi Schodzi cały, A u Ciebie widzę zostają ślady [emoji848]
To mój z dzisiaj
Ja to chyba pierdziele nie robię tych testów [emoji23] dziwne jakieś xDZobacz załącznik 1183758
20201003_082850.jpeg
 
reklama
Do góry