reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie w końcu @ ... 3 dni spóźnienia. A mieliśmy taką nadzieję.. nawet moje ulubione modelki są teraz w ciąży. Rano wchodzę na fb, znajoma w ciąży z bliźniakami, ma też synka... Czasem czuję się tak, jakby moje marzenia spełniały się innym ludziom :(
 
U mnie w końcu @ ... 3 dni spóźnienia. A mieliśmy taką nadzieję.. nawet moje ulubione modelki są teraz w ciąży. Rano wchodzę na fb, znajoma w ciąży z bliźniakami, ma też synka... Czasem czuję się tak, jakby moje marzenia spełniały się innym ludziom :(
Współczuję 😘 zawsze najciężej na sercu jest w dniu @. Na pewno twoje marzenie się spełni! Jak nie ten cykl to następny!
 
Dzień dobry kobietki. Ja dzisiaj 3dc i już okresu nie ma. Trwał znowu dokładnie 2 dni
emoji2368.png
Ja ostatnio też miałam 2 dni🤷‍♀️ a zazwyczaj 3 dni mam... Podobno taka moja uroda już... Przed braniem antykoncepcji miałam 4 dni z czego 2 dni mega mocne. Teraz 3 dni i to takie słabe. Martwiłam się, ale gin powiedział, że tak już będę mieć I że wszystko inne jest w porządku 🤷‍♀️
 
Staram się nadal myśleć pozytywnie, na szczęście mam ogromne wsparcie w mężu i za to jestem wdzięczna
Dobrze, że masz takie wsparcie. To.jest bardzo ważne w tych ciężkich chwilach. Ja również mam duże wsparcie, mojemu tak samo zależy na dziecku jak mnie więc jesteśmy w tym razem i jestem mu bardzo wdzięczna za to 🥰
 
reklama
Do góry