reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny:) przeszły mi jakieś fizie co mi dolegaly (musiał to być wynik zmęczenia bo mam zmianę raz do 21 a raz na 4 rano więc wstaje 3 a w międzyczasie mam w domu mamę po udarze ,leżąca...więc trochę tej roboty jest ,a że się obserwuje jak głupia to wyolbrzymilam już coś ) i zaczyna się sluzik więc teraz jestem w pełni sił i ochoty na staranka 😁😁
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam dziś po południu test facelle z Rossmana. 2 dni spóźnienia @, nie wiem co myśleć... Już wariuje... :(
 

Załączniki

  • IMG_20201002_143246.jpg
    IMG_20201002_143246.jpg
    536,4 KB · Wyświetleń: 106
Hej dziewczyny. Dołączyłam do Was miesiąc temu, po 1,5roku starań i jednym poronieniu. Zapisałam sie do kliniki na porządne badania, bo już wysiadałam z tymi staraniami. We wrześniu byliśmy na urlopie z mężem, okres mialam dostac9 w środę i dzisiaj chodziłam z podpaską, bo czułam, że napewno go dostanę. Przed chwilą zrobiłam test, żeby się upewnić. Jakież moje zdziwienie, dwie piękne czerwone kreski 😍 przywieźliśmy małego Włocha w brzuchu :) jutro i w pon idę na betę i sprawdzę czy jest ok, żeby się uspokoić. A kiedy iść do ginekologa żeby sprawdził co i jak? Z jednej strony jestem przeszczesliwa, a z drugiej się martwię czy nie będzie tak jak z pierwsza ciąża...
 
Dziewczyny stosujące acc na śluz - HELP :)
do kiedy miałyście zalecenie picia? Byłam w zeszły pt na monitoringu, gin określił że owu nastąpi między sr a cze. Zalecił pić dwa razy dziennie (2*400) od pn, ale kurcze, nie kojarzę do kiedy. Wspomniał coś że to pomoże też w wędrówce przez jajowód (poprzednia ciąża utonęła w jajowodzie, w efekcie mam jeden :( ). Ale tu mi się coś nie zgadza: na ulotce pisze żeby brać ok 5 dni, a przecież wędrówka przez jajowód trwa ok 12, do tego zaczęłam brać jakieś 3 dni przed owu... 🤔🧐 Jakie miałyście zalecenia? Dzięki Wielkie i pozdrawiam was cieplutko 🙋
 
Hej dziewczyny. Dołączyłam do Was miesiąc temu, po 1,5roku starań i jednym poronieniu. Zapisałam sie do kliniki na porządne badania, bo już wysiadałam z tymi staraniami. We wrześniu byliśmy na urlopie z mężem, okres mialam dostac9 w środę i dzisiaj chodziłam z podpaską, bo czułam, że napewno go dostanę. Przed chwilą zrobiłam test, żeby się upewnić. Jakież moje zdziwienie, dwie piękne czerwone kreski 😍 przywieźliśmy małego Włocha w brzuchu :) jutro i w pon idę na betę i sprawdzę czy jest ok, żeby się uspokoić. A kiedy iść do ginekologa żeby sprawdził co i jak? Z jednej strony jestem przeszczesliwa, a z drugiej się martwię czy nie będzie tak jak z pierwsza ciąża...
Serdeczne gratulacje :) :) :)
Do ginekologa najlepiej iść jak beta wyniesie ponad tysiąc - wtedy powinno być coś widać na USG.
 
Hej dziewczyny. Dołączyłam do Was miesiąc temu, po 1,5roku starań i jednym poronieniu. Zapisałam sie do kliniki na porządne badania, bo już wysiadałam z tymi staraniami. We wrześniu byliśmy na urlopie z mężem, okres mialam dostac9 w środę i dzisiaj chodziłam z podpaską, bo czułam, że napewno go dostanę. Przed chwilą zrobiłam test, żeby się upewnić. Jakież moje zdziwienie, dwie piękne czerwone kreski 😍 przywieźliśmy małego Włocha w brzuchu :) jutro i w pon idę na betę i sprawdzę czy jest ok, żeby się uspokoić. A kiedy iść do ginekologa żeby sprawdził co i jak? Z jednej strony jestem przeszczesliwa, a z drugiej się martwię czy nie będzie tak jak z pierwsza ciąża...
Gratulacje! Moim zdaniem, możesz iść od razu do lekarza, jeśli Cię to uspokoi :) też miałam termin miesiączki w środę i póki co, okresu nie ma :) kto wie, jeśli jestem w ciąży, to będziemy rodzić w podobnym terminie!:)
 
reklama
Do góry