reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja to się jednak cieszę, że nie mam czasu mierzyć temperatury (no dobra czas mam tylko mi się nie chce 🤣) bo zawsze mam nadzieję do końca. A tak przy mierzeniu bym wcześniej wiedziała że @ za rogiem. Nie chcę wcześniej pozbawiać się złudzeń.
Jak małpa przyjdzie będę się wnikliwie badać. Ciekawe ile mnie te wszystkie badania wyniosą, bo oczywiście będę robić prywatnie 🤔 liczę ze z 500 zł pewnie 😭
Ja w lipcu wydałam ok. 500 na komplet w dość niedrogim laboratorium. A zapewne jeszcze nie jedno badanie mogłabym dodać i cena, by rosła.
 
Cześć dziewczyny, niestety już Was nie śledzę bo nie dam rady aż tyle nadrabiać Ale sentyment do Was mnie ciągnie myślami co tam u Was słychać :) ja jeszcze jestem przed pierwszą wizytą czekam do 5.10 dziś jest 6+3 :)
@Katrinaka jak tam sukienkę już masz ?
Ja idę pełną parą z organizacją na 5.12 wszystko już zarezerwowane :) czas mi szybciej leci do wizyty :)
 
Hej dziewczyny! :) Niektóre z Was mierzą temperaturę i może podpowiedza mi, czy owu będzie w tym cyklu czy nie? :) Apka pokazuje mi na dzisiaj, ale testy negatywne.
Myślę, że przyjdzie lada moment 😉 w poprzednim cyklu owulacja przesunęła mi się o 4 dni 🤷‍♀️a teraz w ogóle mam bardzo dziwny cykl... Nie dość, że okres taki ledwo ledwo, to temp zaraz po skoczyła mi do temperatury z II fazy cyklu i się trzymała cały tydzień, teraz od paru dni spadła do normalnego poziomu 🤷‍♀️ kłuję, ciągnie mnie wszystko tam😅 pierwszy cykl po przerwie z clo, i w piątek monitoring 🤞
 
Hej hej
Sukienki
Cześć dziewczyny, niestety już Was nie śledzę bo nie dam rady aż tyle nadrabiać Ale sentyment do Was mnie ciągnie myślami co tam u Was słychać :) ja jeszcze jestem przed pierwszą wizytą czekam do 5.10 dziś jest 6+3 :)
@Katrinaka jak tam sukienkę już masz ?
Ja idę pełną parą z organizacją na 5.12 wszystko już zarezerwowane :) czas mi szybciej leci do wizyty :)
Hej
Sukienki jeszcze nie mam ale wszystko inne tak.
Wczoraj piękne zaproszenia przyszły.
Na którą godz masz ślub?.
Daj znać co po wizycie 😘
 
Hej hej
Sukienki
Hej
Sukienki jeszcze nie mam ale wszystko inne tak.
Wczoraj piękne zaproszenia przyszły.
Na którą godz masz ślub?.
Daj znać co po wizycie 😘
Na 14. Jesteśmy pierwsi w kolejce za nami są jeszcze dwa śluby. Chciałam być pierwsza bo chce ubrać USC (kaplice na pogrzebach wyglądają weselej niż nasz urząd) 🤣
 
reklama
Cześć dziewczyny. Poszłam sobie dziś na badania tarczycy i morfologie i zostawiłam 200zl. Taki początek dnia 🤷‍♀️
Witam się.
Ja też ostatnio w lab zostawiłam prawie 200 zł a to nie wszystkie hormony nie wiem jakie mi lekarz jeszcze zleci. Wizyta z 200zł także ze wspomagaczami i testami wyjdzie mi z 600 zł.
A u mnie obecnie jest pierwszy cykl kiedy mnie nic nie pobolewanie ani ciągnie ani kłuje od owulacji. Może dlatego że "uwolniłam" trochę głowę 🤔
Wiecie co szukając dziś na Allegro testów owu trafiłam na takie ciążowe. Miałyście je?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200930-091406.png
    Screenshot_20200930-091406.png
    110,2 KB · Wyświetleń: 61
Do góry