reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jak masz potwierdzona owu to okres będzie najpóźniej na 16dpo a może być na 14dpo ale trzymam kciuki aby to jednak była fasolka a nie małpa. Jeszcze parę dni trzeba czekać.

Ja mam dzisiaj 15dpo 3 dzień spadek temperatury plamien krwawień żadnych nie ma. Planowany okres jutro.
Trochę się zastanawiam czy nie za wcześnie mnie wysyła na ta betę. To będzie 10 dni po owulacji. A 7 dni od dnia w którym zaczęłam brać luteine. ..
 
Ja to się jednak cieszę, że nie mam czasu mierzyć temperatury (no dobra czas mam tylko mi się nie chce [emoji1787]) bo zawsze mam nadzieję do końca. A tak przy mierzeniu bym wcześniej wiedziała że @ za rogiem. Nie chcę wcześniej pozbawiać się złudzeń.
Jak małpa przyjdzie będę się wnikliwie badać. Ciekawe ile mnie te wszystkie badania wyniosą, bo oczywiście będę robić prywatnie [emoji848] liczę ze z 500 zł pewnie [emoji24]
A ja jestem za tym żeby sobie złudzeń nie robić bo jeszcze gorzej boli i rozczarowuje.

No koszt badań prywatnie jest cholernie drogi więc nie zazdroszczę.
 
Hej dziewczyny! :) Niektóre z Was mierzą temperaturę i może podpowiedza mi, czy owu będzie w tym cyklu czy nie? :) Apka pokazuje mi na dzisiaj, ale testy negatywne.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200930-082444_Flo.jpg
    Screenshot_20200930-082444_Flo.jpg
    128,6 KB · Wyświetleń: 49
Może coś pokazać ale gdyby negatywna beta wyszła to jeszcze nie przekreśla że się nie udało.
Tylko wg lekarza chyba powinno coś pokazać bo jeśli pozytyw to mam brać dalej luteine a jeśli negatyw to odstawić i czekać na okres.
Mam pytanie do dziewczyn które brały luteine i Duphaston . Po duphastonie zawsze baaardzo bolały mnie piersi na tydzień przed okresem, a jak biorą luteine to niby bolą ale to jest pikuś w porównaniu do duphastonu. Miałyście podobnie?
 
Ja brałam dupka 4x dziennie i mi nic po nim nie było.
Matko wy spać nie możecie 😉 w sumie piję kawusię i mam miłą lekture 😅
Z tymi staraniami to różnie, ja z A.nie uważaliśmy w ogóle (zawsze wiedziałam kiedy mam owu), i przez rok nic. A w sierpniu tylko raz były seksy i sie wtrzelilismy idealnie, i jak sie udalo to biochemiczna 🤦‍♀️ to jest takie niesprawiedliwe..mój 9latek cały czas mówi że chciałvy rodzeństwo..
 
reklama
Ja brałam dupka 4x dziennie i mi nic po nim nie było.
Matko wy spać nie możecie 😉 w sumie piję kawusię i mam miłą lekture 😅
Z tymi staraniami to różnie, ja z A.nie uważaliśmy w ogóle (zawsze wiedziałam kiedy mam owu), i przez rok nic. A w sierpniu tylko raz były seksy i sie wtrzelilismy idealnie, i jak sie udalo to biochemiczna 🤦‍♀️ to jest takie niesprawiedliwe..mój 9latek cały czas mówi że chciałvy rodzeństwo..
Ja codziennie wstaje do pracy o 5tej🙂 więc nawet w weekend nie jestem w stanie spać dłużej niż do 7 rano🙂 Tym bardziej, że moja psinka też jest rannym ptaszkiem i nawet jak ja się sama nie obudzę to ona to zrobi perfekcyjnie 🤣
 
Do góry