reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Miałam i nie polecam. Mnie oszukały niestety [emoji17]
Witam się.
Ja też ostatnio w lab zostawiłam prawie 200 zł a to nie wszystkie hormony nie wiem jakie mi lekarz jeszcze zleci. Wizyta z 200zł także ze wspomagaczami i testami wyjdzie mi z 600 zł.
A u mnie obecnie jest pierwszy cykl kiedy mnie nic nie pobolewanie ani ciągnie ani kłuje od owulacji. Może dlatego że "uwolniłam" trochę głowę [emoji848]
Wiecie co szukając dziś na Allegro testów owu trafiłam na takie ciążowe. Miałyście je?
 
reklama
Tylko wg lekarza chyba powinno coś pokazać bo jeśli pozytyw to mam brać dalej luteine a jeśli negatyw to odstawić i czekać na okres.
Mam pytanie do dziewczyn które brały luteine i Duphaston . Po duphastonie zawsze baaardzo bolały mnie piersi na tydzień przed okresem, a jak biorą luteine to niby bolą ale to jest pikuś w porównaniu do duphastonu. Miałyście podobnie?
My swojego organizmu nie znamy w 100% a lekarz rym bardziej. Za kobiecym organizmem nie nadążysz więc według niego musi coś być ale wiem z doświadczenia że wcale nie musi pokazać 10dpo. Zagniezdzenie może być nawet w 12dpo a hormon uwalnia się dopiero po zagniezdzeniu także no...
 
My swojego organizmu nie znamy w 100% a lekarz rym bardziej. Za kobiecym organizmem nie nadążysz więc według niego musi coś być ale wiem z doświadczenia że wcale nie musi pokazać 10dpo. Zagniezdzenie może być nawet w 12dpo a hormon uwalnia się dopiero po zagniezdzeniu także no...
To nikt nigdy nie przewidzi. Wiadomo, że jak będę po becie negatywnej to dopóki nie dostane miesiączki to jest cień nadziei.
 
Dziewczyny czy macie ból jajnika przed @.?
Czy np któraś miała monitoring i wie, z którego jajnika była owulacja i czy ten sam jajnik bolał przed @?
 
reklama
Do góry