reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny chciałam się przywitać, temat dzieci jest mi obcy ponieważ z partnerem niedawno doszliśmy do wniosków ze chyba to jest ten czas :) zaczęliśmy starania w tamtym miesiącu niestety w ciąży nie jestem, w tym cyklu było mało seksow wiec chyba tylko cud by mnie zapłodnił :D testuje dopiero w okolicach 9 października o ile wiadomo co nie pojawi się pierwsze. Fajnie ze tutaj trafiłam :) nawet nie wiedziałam ze jest coś takiego jak testy owulacyjne : o
Witaj i kciuki za test
 
reklama
Sama teraz nie wiem kiedy okres [emoji16][emoji28] bo ostatnio miałam bardzo długie cykle. Ostatni 49 dni. A w tym cyklu stumulacja aromkiem ovitrelle i teraz biorę luteine w 13 dniu miałam potwierdzona owulacje. A dziś 21 dzień cyklu. W sobotę mam iść na betę sprawdzić, czy brać luteine czy też nie.
Jak masz potwierdzona owu to okres będzie najpóźniej na 16dpo a może być na 14dpo ale trzymam kciuki aby to jednak była fasolka a nie małpa. Jeszcze parę dni trzeba czekać.

Ja mam dzisiaj 15dpo 3 dzień spadek temperatury plamien krwawień żadnych nie ma. Planowany okres jutro.
 
Hej laseczki 😘😘😘 ja dzisiaj 3 dzień na zwolnieniu. Już jest chyba trochę lepiej. Na szczęście gorączki nie mam, ale gardło nadal boli. Niech już przechodzi 😤😤 bo jutro do pracy. Miałam się nie nakręcać, ale wczoraj w 10 dpo oczywiście jak co miesiąc czułam kłócie w jajnikach i takie rozciąganie macicy. Ehhh teraz już nawet się na to nie nabieram 🤣🤣🤣 Byle do niedzieli.
 
Jak masz potwierdzona owu to okres będzie najpóźniej na 16dpo a może być na 14dpo ale trzymam kciuki aby to jednak była fasolka a nie małpa. Jeszcze parę dni trzeba czekać.

Ja mam dzisiaj 15dpo 3 dzień spadek temperatury plamien krwawień żadnych nie ma. Planowany okres jutro.
Ja to się jednak cieszę, że nie mam czasu mierzyć temperatury (no dobra czas mam tylko mi się nie chce 🤣) bo zawsze mam nadzieję do końca. A tak przy mierzeniu bym wcześniej wiedziała że @ za rogiem. Nie chcę wcześniej pozbawiać się złudzeń.
Jak małpa przyjdzie będę się wnikliwie badać. Ciekawe ile mnie te wszystkie badania wyniosą, bo oczywiście będę robić prywatnie 🤔 liczę ze z 500 zł pewnie 😭
 
Hej laseczki 😘😘😘 ja dzisiaj 3 dzień na zwolnieniu. Już jest chyba trochę lepiej. Na szczęście gorączki nie mam, ale gardło nadal boli. Niech już przechodzi 😤😤 bo jutro do pracy. Miałam się nie nakręcać, ale wczoraj w 10 dpo oczywiście jak co miesiąc czułam kłócie w jajnikach i takie rozciąganie macicy. Ehhh teraz już nawet się na to nie nabieram 🤣🤣🤣 Byle do niedzieli.
Mnie też wczoraj jajniki buzowały 😂😂😂
A dziś czuję się jak na @
 
Ja to się jednak cieszę, że nie mam czasu mierzyć temperatury (no dobra czas mam tylko mi się nie chce 🤣) bo zawsze mam nadzieję do końca. A tak przy mierzeniu bym wcześniej wiedziała że @ za rogiem. Nie chcę wcześniej pozbawiać się złudzeń.
Jak małpa przyjdzie będę się wnikliwie badać. Ciekawe ile mnie te wszystkie badania wyniosą, bo oczywiście będę robić prywatnie 🤔 liczę ze z 500 zł pewnie 😭
Umknęło mi ile się starasz?
 
reklama
Do góry