reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja od wczoraj się tak nie wyraźnie czuję. Trochę jak by mnie gardło zaczynało boleć, i usta spierzchniete i popękane. I temperaturę mam podwyższona bo 37,0 stopni. Mam nadzieję, że to nie jakieś przeziębienie 😑
 
Ja od wczoraj się tak nie wyraźnie czuję. Trochę jak by mnie gardło zaczynało boleć, i usta spierzchniete i popękane. I temperaturę mam podwyższona bo 37,0 stopni. Mam nadzieję, że to nie jakieś przeziębienie 😑
A kiedy @?
Ja miałam wczoraj podobnie.
Usta popękane, strasznie mnie piekły jakbym zjadła jakieś chilli. Czułam się jak przed grypa, myślałam że mnie rozłoży a tu psikus, przeszlo
 
Cień cienia cienia)(😅) trudno jest uchwycić na zdjęciu 🤷‍♀️ no ale cóż, głowa do góry i wesołym krokiem w kolejny cykl działania 😁
Dokładnie...
Nie nakręcam się bo naprawdę seksow było mało i gdyby coś zaskoczyło to byłoby coś.
Jedyne dlaczego zaczęłam o tym myślec to te plamienia, kłucia no i dziwne samopoczucie
 
A kiedy @?
Ja miałam wczoraj podobnie.
Usta popękane, strasznie mnie piekły jakbym zjadła jakieś chilli. Czułam się jak przed grypa, myślałam że mnie rozłoży a tu psikus, przeszlo
Sama teraz nie wiem kiedy okres 😁😅 bo ostatnio miałam bardzo długie cykle. Ostatni 49 dni. A w tym cyklu stumulacja aromkiem ovitrelle i teraz biorę luteine w 13 dniu miałam potwierdzona owulacje. A dziś 21 dzień cyklu. W sobotę mam iść na betę sprawdzić, czy brać luteine czy też nie.
 
Cześć dziewczyny chciałam się przywitać, temat dzieci jest mi obcy ponieważ z partnerem niedawno doszliśmy do wniosków ze chyba to jest ten czas :) zaczęliśmy starania w tamtym miesiącu niestety w ciąży nie jestem, w tym cyklu było mało seksow wiec chyba tylko cud by mnie zapłodnił :D testuje dopiero w okolicach 9 października o ile wiadomo co nie pojawi się pierwsze. Fajnie ze tutaj trafiłam :) nawet nie wiedziałam ze jest coś takiego jak testy owulacyjne : o
 
reklama
Do góry