reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie też negatyw 10dni spóźnia się nie opłaca się bety robić no nie? Nie obejdzie się bez wywołania okresu.. Wtedy przed biochemiczna byłam cykl po duphastonie i pewno on mi pomógł zajść w ciążę niestety ta biochemiczna...
Moj gin też zawiedziony ze nie mogę zajść chce żebym naturalne sama bez wspomagaczy ale nie obejdzie się...
Ja bym zrobiła bo to naprawdę różnie bywa
 
reklama
Hej witam Was :-). Staranka od końca sierpnia. 10.08 poronienie i staramy się od razu....byłam na kontroli 24.05 był 17mm pęcherzyk. Teraz nie mam możliwości podejrzenia czy pękł....dziś boli lewa strona, na teście owu dwie kreski więc zakładam że to już. Staranka wczoraj i kolejne pojutrze także jestem pesymistką czy się uda :(.
 
Dziewczyny trochę się przestraszyłam. Od kilku dni podczas badania szyjki czuje że jest ona przesunięta w lewą stronę. Nie wiem czy jest to możliwe czy nie ale na prawdę tak czuje. Zawsze podczas badania była na wprost a teraz musze jej szukać.
I do tego od poprzedniej owulacji ciagle boli mnie prawy jajnik. Dzis tak daje czadu ze łzy mi naplywaja do oczu
Zanim zadzwonię do ginekologa chciałam z wami o tym pogadać bo nie chce zrobić z siebie wariatki.
I jeszcze tak myślę.. w cytologi 2 tyf temu wyszło mi zapalenie. Dostalam globulki infectvagin. Biorę też wiesiołka. Powinnam go odstawić? Czy zwiększona ilość śluzu nie przeszkodzi w leczeniu?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny trochę się przestraszyłam. Od kilku dni podczas badania szyjki czuje że jest ona przesunięta w lewą stronę. Nie wiem czy jest to możliwe czy nie ale na prawdę tak czuje. Zawsze podczas badania była na wprost a teraz musze jej szukać.
I do tego od poprzedniej owulacji ciagle boli mnie prawy jajnik. Dzis tak daje czadu ze łzy mi naplywaja do oczu
Zanim zadzwonię do ginekologa chciałam z wami o tym pogadać bo nie chce zrobić z siebie wariatki.
I jeszcze tak myślę.. w cytologi 2 tyf temu wyszło mi zapalenie. Dostalam globulki infectvagin. Biorę też wiesiołka. Powinnam go odstawić? Czy zwiększona ilość śluzu nie przeszkodzi w leczeniu?
A jakie badanie masz na myśli? Sama sobie badasz szyjkę? Moim zdaniem możesz sobie zrobisz krzywdę.
 
Mam przepisane globulki. Gdy ją zaaplikowałam zobaczyłam że coś jest nie tak. Badam sie od prawie 2 lat wiec umiem robic to tak żeby nie zrobic sobie krzywdy :)
szyjka może się odkręcać w zależności od stopnia wypełnienia pęcherza i jelit a także od zmęczenia mięśni . I tu może na nią działać ból jajnika , skoro boli mimowolnie się napinasz . A równie dobrze może zmienia położenie po zapłodnieniu?:) Co do wiesiołka to nie mam pojęcia :)
 
Hejka :)
Pytanie do dziewczyn które biorą euthyrox.
Czy w pierwszych tygodniach miałyście jakieś zmiany w cyklu?
Plamienia, inne objawy po owulacji, przed okresem itp??
Jestem właśnie kilka dni po owulacji i wczoraj w 24dc zauwazylam jednorazowe plamienie.
Zastanawiam się czy to właśnie przez leki czy może jeszcze coś innego :/
 
Hejka :)
Pytanie do dziewczyn które biorą euthyrox.
Czy w pierwszych tygodniach miałyście jakieś zmiany w cyklu?
Plamienia, inne objawy po owulacji, przed okresem itp??
Jestem właśnie kilka dni po owulacji i wczoraj w 24dc zauwazylam jednorazowe plamienie.
Zastanawiam się czy to właśnie przez leki czy może jeszcze coś innego :/
Ja nie miałam żadnych zmian w cyklu
 
reklama
Mi się owulacja mocno przesunęła po miesiącu stosowania i cykl wydłużył od 32 do 40 dni. Później wszystko wróciło do normy, żadnych innych zmian nie zauważyłam. W sumie to nie wiem nawet czy to przez to czy taki kaprys organizmu [emoji28][emoji848]
Hejka :)
Pytanie do dziewczyn które biorą euthyrox.
Czy w pierwszych tygodniach miałyście jakieś zmiany w cyklu?
Plamienia, inne objawy po owulacji, przed okresem itp??
Jestem właśnie kilka dni po owulacji i wczoraj w 24dc zauwazylam jednorazowe plamienie.
Zastanawiam się czy to właśnie przez leki czy może jeszcze coś innego :/
 
Do góry