reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

moze implantacyjne? [emoji3059]
Hejka :)
Pytanie do dziewczyn które biorą euthyrox.
Czy w pierwszych tygodniach miałyście jakieś zmiany w cyklu?
Plamienia, inne objawy po owulacji, przed okresem itp??
Jestem właśnie kilka dni po owulacji i wczoraj w 24dc zauwazylam jednorazowe plamienie.
Zastanawiam się czy to właśnie przez leki czy może jeszcze coś innego :/
 
reklama
Hejka :)
Pytanie do dziewczyn które biorą euthyrox.
Czy w pierwszych tygodniach miałyście jakieś zmiany w cyklu?
Plamienia, inne objawy po owulacji, przed okresem itp??
Jestem właśnie kilka dni po owulacji i wczoraj w 24dc zauwazylam jednorazowe plamienie.
Zastanawiam się czy to właśnie przez leki czy może jeszcze coś innego :/
Ja biorę ten lek od 9 lat i nic mi się takiego nie zdarzyło. Ten lek nie powoduje na zmiany w cyklu ewentualnie jak masz za wysokie tsh to jak obnizysz to cykl może się zrobić regularny. Nic poza tym.
 
szyjka może się odkręcać w zależności od stopnia wypełnienia pęcherza i jelit a także od zmęczenia mięśni . I tu może na nią działać ból jajnika , skoro boli mimowolnie się napinasz . A równie dobrze może zmienia położenie po zapłodnieniu?:) Co do wiesiołka to nie mam pojęcia :)
Oj do zapłodnienia dopiero może dojść :) owulacja dopiero za jakiś tydzień :)
Dziękuję za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłaś :)
 
Ja biorę ten lek od 9 lat i nic mi się takiego nie zdarzyło. Ten lek nie powoduje na zmiany w cyklu ewentualnie jak masz za wysokie tsh to jak obnizysz to cykl może się zrobić regularny. Nic poza tym.
No właśnie to wiem...
Myślałam że są jakieś wyjątki tutaj :D
Okres mam w miarę regularny i na to nie narzekam
 
Hej witam Was :-). Staranka od końca sierpnia. 10.08 poronienie i staramy się od razu....byłam na kontroli 24.05 był 17mm pęcherzyk. Teraz nie mam możliwości podejrzenia czy pękł....dziś boli lewa strona, na teście owu dwie kreski więc zakładam że to już. Staranka wczoraj i kolejne pojutrze także jestem pesymistką czy się uda :(.
Witam Cię i tutaj ;) ja trzymam kciuki mocno 🤗🥰
 
Czy globulki na infekcję mogą mieć wpływ w razie czego na ciążę?
Przeczytaj ulotkę tam powinny być takie informacje.
Dziewczyny wzrost temperatury miałam przedwczoraj o 0.2 st , utrzymywał się wczoraj (rano pik a wieczorem ból owu) a dziś już spadek o 0.1 . To chyba nie świadczy za dobrze?
Kurde że też jestem takim laikiem:/
 
reklama
Dziewczyny, drugi dzień mam spadek temperatury, to znaczy że zbliża się owulacja? Rano robiłam test i na razie negatyw, ale będę jeszcze robić je w ciągu dnia :)
 
Do góry