reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Przeczytaj ulotkę tam powinny być takie informacje.
Dziewczyny wzrost temperatury miałam przedwczoraj o 0.2 st , utrzymywał się wczoraj (rano pik a wieczorem ból owu) a dziś już spadek o 0.1 . To chyba nie świadczy za dobrze?
Kurde że też jestem takim laikiem:/
Ulotkę czytałam i pisze, żeby skonsultować z lekarzem.
 
reklama
Dziewczyny, drugi dzień mam spadek temperatury, to znaczy że zbliża się owulacja? Rano robiłam test i na razie negatyw, ale będę jeszcze robić je w ciągu dnia :)
Od kiedy mierzysz? Ja trochę późno zaczęłam bo dopiero 7 dc , potem mi spadła i tak była przez dwa dni i w 10 dc skok i dziś w 12 spadek . Nie mam mnie w domu i nie mam jak wrzucić wykresu. Wiem że to trzeba kilka cykli mierzyć a nie kilka dni zaledwie
 
Dziewczyny, drugi dzień mam spadek temperatury, to znaczy że zbliża się owulacja? Rano robiłam test i na razie negatyw, ale będę jeszcze robić je w ciągu dnia :)
A ktory dc masz?

Odnośnie globulek, pierwszy raz je biorę i na noc aplikowałam. Teraz w pracy majtki całe w tej globulce? Nie wiem czy to tak ma być?
 
Od kiedy mierzysz? Ja trochę późno zaczęłam bo dopiero 7 dc , potem mi spadła i tak była przez dwa dni i w 10 dc skok i dziś w 12 spadek . Nie mam mnie w domu i nie mam jak wrzucić wykresu. Wiem że to trzeba kilka cykli mierzyć a nie kilka dni zaledwie
Ja mierze drugi cykl, ale poprzedni mierzyłam po owulacji.

A ktory dc masz?
13dc dzisiaj :)
 
reklama
Do góry