reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A co do objawów to my same sobie trochę wkręcamy że to objawy ciążowe. Wcześniej pewnie też występowały, ale nie zwracalysmy uwagi tak bardzo. Ja ogólnie cykle mam regularne od zawsze, ale zdążyła mi się mega obsuwa jakiś czas temu, chyba dwa tygodnie czekałam na @. Może każda z Nas ma takie opóźnienia i występują akurat teraz u niektórych. Najgorsze jest to, że w fazie lutealnej objawy mogą oznaczać ciążę, albo zbliżający się @ więc już wtedy całkiem można zglupiec 😂🙈
Całkiem możliwe 😂 jak
U mnie 19dc i bóle w podbrzuszu coraz bardziej wyraźne,bardzo przypominajace menstruacyjne bóle 😒 Dlaczego tak wcześnie? 😒 nie rozumie swojego ciała....dobieram sobie do głowy co to może być...Może endometrioza? 🙄
Dziewczyny od którego dnia cyklu odczuwacie bóle w podbrzuszu?
Czy zdarzyło Wam się je czuć 3/4 dni pp owulacji aż do miesiaczki?🙏😔
Ja mam cykle spokojne tzn bez żadnych boleści że strony brzucha czy piersi, a czasami boli mnie wszystko już od 7dc 🙄 przerobiłam już tyle dziwnych cykli, że chyba już mnie nic nie zdziwi 😅 ja w piątek mam monitoring 🤞
 
reklama
Zrobię dla pewności jutro jeszcze jeden chociaż robiłam w dniu spodziewanej i był biały jak śnieg :p ale czytam o tych plamieniach implantacyjnych i piszą o znikomej ilości krwi a u mnie ten pierwszy dzień był jak zwykle, no początki jak początki ,drugi owszem mniej niż to zwykle u mnie bywa ,ale jednak napewno to nie plamienie bo inna dziewczyna mogłaby powiedziec że to sporo i faktycznie trzeci dzień koniec :) sprawdzę to jutro testem ale coś czuję że mnie będzie teraz organizm w konia robił 😂😂

Trzymam kciuki i oby jak najkrócej:))
Ja myślałam, że miałam okres. Mąż kazał mi zrobić test bo się rozplakalam... a zazwyczaj beksa nie jestem. Wyszedł negatywny, pozytywny dopiero tydzień po krwawieniu. Ale to były 2 dni krwawienia i 3ci lekkie plamienie już. Warto więc sprawdzić:)
 
Mi to nawet smakowało [emoji28] no ale w szpitalu mi dopochwowa przepisali i później już ta brałam Ja miałam bóle jak na @ do połowy ciąży napewno Teraz są takie leki że w ciąży można brać
Już po teleporadzie. Na razie bez antybiotyku może przejdzie. Zwolnienie dostałam i leżę w łóżku [emoji3526] Jedyny pozytyw tej porady przez telefon, że nie musiałam wychodzić w takim stanie z domu.
 
TSH nie trzeba być na czczo, nie wiem jak inne
Ja szłam zawsze po wzięciu tabletki i trochę wody ale jak nie bierzesz tabletki przed badaniem to musisz być na czczo ponieważ tabletkę bierze się na czczo ale jeśli autorka zadajaca pytanie o badanie nie bierze leków to owszem nie musi być na czczo.
 
U mnie 19dc i bóle w podbrzuszu coraz bardziej wyraźne,bardzo przypominajace menstruacyjne bóle 😒 Dlaczego tak wcześnie? 😒 nie rozumie swojego ciała....dobieram sobie do głowy co to może być...Może endometrioza? 🙄
Dziewczyny od którego dnia cyklu odczuwacie bóle w podbrzuszu?
Czy zdarzyło Wam się je czuć 3/4 dni pp owulacji aż do miesiaczki?🙏😔
Ja mam 22dc i dziś lekko boli mnie podbrzusze.
Dodatkowo wczoraj wieczorem i dziś rano czuję taki "glut" w gardle
 
Ja szłam zawsze po wzięciu tabletki i trochę wody ale jak nie bierzesz tabletki przed badaniem to musisz być na czczo ponieważ tabletkę bierze się na czczo ale jeśli autorka zadajaca pytanie o badanie nie bierze leków to owszem nie musi być na czczo.
No właśnie tu racja. Ja nigdy nie brałam tabletki przed badaniem, bo zgłupiałam czy trzeba czy nie ale lekarz powiedział że trzeba.
 
reklama
Do góry