reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie 19dc i bóle w podbrzuszu coraz bardziej wyraźne,bardzo przypominajace menstruacyjne bóle 😒 Dlaczego tak wcześnie? 😒 nie rozumie swojego ciała....dobieram sobie do głowy co to może być...Może endometrioza? 🙄
Dziewczyny od którego dnia cyklu odczuwacie bóle w podbrzuszu?
Czy zdarzyło Wam się je czuć 3/4 dni pp owulacji aż do miesiaczki?🙏😔
 
U mnie 19dc i bóle w podbrzuszu coraz bardziej wyraźne,bardzo przypominajace menstruacyjne bóle 😒 Dlaczego tak wcześnie? 😒 nie rozumie swojego ciała....dobieram sobie do głowy co to może być...Może endometrioza? 🙄
Dziewczyny od którego dnia cyklu odczuwacie bóle w podbrzuszu?
Czy zdarzyło Wam się je czuć 3/4 dni pp owulacji aż do miesiaczki?🙏😔
Tak, w minionym cyklu tak miałam. Ból nawet dzień po owulacji taki, że bez nospy się nie obyło. Później też takie miewałam, myślałam że się udało ale niestety nie... 😩
 
Aha myślałam że przeszkadzał Ci smak.
Mi to nawet smakowało [emoji28] no ale w szpitalu mi dopochwowa przepisali i później już ta brałam
Dziewczyny, które już były w ciąży... Miałyście we wczesnej ciąży bóle podbrzusza, takie trochę jak na okres, ale nie obejmujące pleców? Od wczoraj mam takie bóle, sprawdzam co chwilę czy czasem nie zaczynam krwawić :/ Internet pisze oczywiście, że a) to normalne b) to poronienie. O 14 idę na bete, może mnie trochę uspokoi jak będzie dobry przyrost.
Ja miałam bóle jak na @ do połowy ciąży napewno
U mnie chyba angina[emoji27][emoji27] Już się martwię, że jak się okaże że jestem w ciąży, to czy to nie zaszkodzi dziecku. Pewnie antybiotyk dostanę.
Teraz są takie leki że w ciąży można brać
 
A co do objawów to my same sobie trochę wkręcamy że to objawy ciążowe. Wcześniej pewnie też występowały, ale nie zwracalysmy uwagi tak bardzo. Ja ogólnie cykle mam regularne od zawsze, ale zdążyła mi się mega obsuwa jakiś czas temu, chyba dwa tygodnie czekałam na @. Może każda z Nas ma takie opóźnienia i występują akurat teraz u niektórych. Najgorsze jest to, że w fazie lutealnej objawy mogą oznaczać ciążę, albo zbliżający się @ więc już wtedy całkiem można zglupiec [emoji23][emoji85]
Jak tam Twoje testy owu? Na kiedy przypada u ciebie owulacja? U mnie niby 30 wg aplikacji. Jutro mam monitoring u gina.
 
U mnie 5 dni opoznienia, wlasnie czekam w lab na bwre, bo wczoraj na tescie cień cienia, ale noe wiem czy nie omamy
U mnie 10 dzień opóźnienia @... Testy negatywne. Tylko przyplątało się zapalenie pecherza [emoji17] w środę lecę zrobić betę i pakiet tarczycowy
Powiedzcie czy na pobranie krwi w kierunku badań tarczycowych trzeba być na czCzo? Czy nie ma reguły?
 
reklama
Do góry