reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie z 3 zapewne jeszcze będzie 😑
Widzisz a u mnie znów @ zawsze przychodziła bez objawowo tak w tym cyklu ciągnięcie i kłucie w jajniku 😂
No właśnie :) nie dość, że widzę po sobie to i zauważam tu na forum, taka prawidłowość i już nie chodzi tylko o odczuwanie subiektywnych objawów ciążowych (co jest zrozumiałe) ale i namacalne dowody jak nagle przesunięcia ,zmiany krwawień itp . Organizm szaleje :)
 
reklama
No właśnie :) nie dość, że widzę po sobie to i zauważam tu na forum, taka prawidłowość i już nie chodzi tylko o odczuwanie subiektywnych objawów ciążowych (co jest zrozumiałe) ale i namacalne dowody jak nagle przesunięcia ,zmiany krwawień itp . Organizm szaleje :)
Masz racje, ze jak się zacznie starać tak na poważnie to wszystko się komplikuje. Ah ta psychika :(
U mnie po Femarze w 20 dc pełno drobnicy i dwa większe pecherzyki ale nie rosną. Przez 5 dni powiększyły się o 1 mm wiec żeby nie zmarnować cyklu to dostałam olbrzymie ilości gonadotropin i w czwartek na podglad. Chyba od następnego cyklu dostanę podwójna dawkę femary bo jedna tabletka to dla mnie najwidoczniej za mało. Nie wiem czy w takim cyklu jak mój teraz ciąża jest w ogóle możliwa bo jaka jest jakość tych jajeczek skoro pecherzyki nie rosną :( No ale zobaczymy...
 
Hej dziewczyny czy jest tu któraś z Was, która sprawdza sobie szyjke ?
Jaka macie na codzień? I jak np wyglądała w udanym cyklu ?
Bo ja zawsze miałam tam w środku luźno [emoji28] szyjka zawsze była rano wysoko i popołudniu już wyczuwalna , a w tym cyklu coś.jest dziwnego [emoji849] wczoraj chcąc sprawdzić szyjke czułam tak ciasno ale szyjke wyczulam była nisko i twarda , A dziś to już wogole nie mogłam dobrze wsadzić tam " palca " [emoji87] bo było tak ciasno i nawet nie wiem jak ta szyjka wygląda [emoji848] miała któraś z Was tak ? [emoji17]
 
No właśnie :) nie dość, że widzę po sobie to i zauważam tu na forum, taka prawidłowość i już nie chodzi tylko o odczuwanie subiektywnych objawów ciążowych (co jest zrozumiałe) ale i namacalne dowody jak nagle przesunięcia ,zmiany krwawień itp . Organizm szaleje :)
Ja już tyle razy miałam wszystkie objawy, że nie zliczę 🤦‍♀️ od czasu jak mierze temp itd to prawie co miesiąc jestem w ciąży 🤷‍♀️
Dzisiaj (9dc) wreszcie spadła mi temp, więc chyba clo mi podniósł 🤷‍♀️ w piątek monitoring, oby było wszystko jak trzeba 🤞
 
Hej dziewczyny czy jest tu któraś z Was, która sprawdza sobie szyjke ?
Jaka macie na codzień? I jak np wyglądała w udanym cyklu ?
Bo ja zawsze miałam tam w środku luźno [emoji28] szyjka zawsze była rano wysoko i popołudniu już wyczuwalna , a w tym cyklu coś.jest dziwnego [emoji849] wczoraj chcąc sprawdzić szyjke czułam tak ciasno ale szyjke wyczulam była nisko i twarda , A dziś to już wogole nie mogłam dobrze wsadzić tam " palca " [emoji87] bo było tak ciasno i nawet nie wiem jak ta szyjka wygląda [emoji848] miała któraś z Was tak ? [emoji17]
U mnie tak jest z szyjką w drugiej fazie cyklu, jest ciasno bardzo. Teraz np mam płodne i szyjka jest wysoko i jest miękka :)
 
A co do objawów to my same sobie trochę wkręcamy że to objawy ciążowe. Wcześniej pewnie też występowały, ale nie zwracalysmy uwagi tak bardzo. Ja ogólnie cykle mam regularne od zawsze, ale zdążyła mi się mega obsuwa jakiś czas temu, chyba dwa tygodnie czekałam na @. Może każda z Nas ma takie opóźnienia i występują akurat teraz u niektórych. Najgorsze jest to, że w fazie lutealnej objawy mogą oznaczać ciążę, albo zbliżający się @ więc już wtedy całkiem można zglupiec 😂🙈
 
reklama
Do góry