reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No w 22dc to chyba zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy :p Ja na szczeście mam luz z tym nakręcaniem się, nie grozi mi to do tego okres mam regularnie więc nawet mnie nie zbywa i nie marnuje energii i kasy na testy :p
Ja mam tak samo. Kupiłam tyle testów, a i tak użyłam tylko 1 w 26 dc. Wyszedł negatyw i od tego czasu postanowiłam nie robić i czekać aż @ się spóźni. A ta małpa nigdy się nie spóźnia 😢😢
 
Ja szłam zawsze po wzięciu tabletki i trochę wody ale jak nie bierzesz tabletki przed badaniem to musisz być na czczo ponieważ tabletkę bierze się na czczo ale jeśli autorka zadajaca pytanie o badanie nie bierze leków to owszem nie musi być na czczo.
Nie biorę żądnych leków. Dostałam tylko witaminy na "zapalenie tarczycy" a ch e powtórzyć TSH f3 f3 antytg i testosteron.
A zapalenie pecherza od wczoraj to nie wiem czy to wpływ na opóźnienie miesiączki... Czy może cykl bezowu i dlatego taki długi... Jutro będzie 40dc chodź w tym roku to norma...
 
Ja mam tak samo. Kupiłam tyle testów, a i tak użyłam tylko 1 w 26 dc. Wyszedł negatyw i od tego czasu postanowiłam nie robić i czekać aż @ się spóźni. A ta małpa nigdy się nie spóźnia 😢😢

To też nie jest takie złe, jak ma wyjść negatywny test to już wolę miec okres w terminie niz robic sobie nadzieje ;) U mnie akurat w pierwszej ciąży od razu okres się zatrzymał to wiedziałam, że coś na rzeczy. Wolę okres niż biały test dlatego nie testuje ;)
 
Nie biorę żądnych leków. Dostałam tylko witaminy na "zapalenie tarczycy" a ch e powtórzyć TSH f3 f3 antytg i testosteron.
A zapalenie pecherza od wczoraj to nie wiem czy to wpływ na opóźnienie miesiączki... Czy może cykl bezowu i dlatego taki długi... Jutro będzie 40dc chodź w tym roku to norma...
To nie musisz na czczo robić badań tarczycowych.
 
To też nie jest takie złe, jak ma wyjść negatywny test to już wolę miec okres w terminie niz robic sobie nadzieje ;) U mnie akurat w pierwszej ciąży od razu okres się zatrzymał to wiedziałam, że coś na rzeczy. Wolę okres niż biały test dlatego nie testuje ;)

Tak samo [emoji123] mam w domu kupione jakieś testy ale nie uznałam jeszcze, ze nadszedł czas żeby z nich skorzystać [emoji16] jak się spóźni, to się zastanowię. A ze nigdy się nie spóźnia [emoji16]
 
Dokładnie. Ja w ogóle nie moge odczuć jak się czuje, jak byłam w ciąży czułam się identycznie jak przed okresem. Dopiero jakoś 5-6 tydzien doszła okropna senność i lekkie mdłości,ale do daty okresu i nawet po nim wszystko jak na okres ;)
Dlatego ja teraz sobie postanowiłam, że do daty @ nie robię absolutnie nic. Już naczytałam się tyłu przykrych historii, że po tej dacie dopiero coś może być w miarę pewne chociaż i tak różnie bywa wiadomo... :(
 
reklama
Do góry