reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny mam brać tak jak zalecane 2 tabletki? Czy 4-6 ? 🤔
 

Załączniki

  • 20200926_221648.jpg
    20200926_221648.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 61
Wy kochane wiecie wszystko wiec zapytam ... bo czytam i juz nie wiem czy torbiel krwotoczna świadczy o normnie przebytej owulacji czy ze do niej nie doszło ?🤔
 
reklama
Z tego co ja czytałam jak miałam torbiel to krwotoczna powstaje wtedy gdy pęcherzyk pęknie i zapada się i wlewa się do niego krew, czyli teoretycznie owulacja była ale jak masz torbiel to nie ma ciałka które produkuje progesteron więc raczej nie ma szansy na ciążę [emoji2368]
Wy kochane wiecie wszystko wiec zapytam ... bo czytam i juz nie wiem czy torbiel krwotoczna świadczy o normnie przebytej owulacji czy ze do niej nie doszło ?[emoji848]
 
Do góry