reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
mi przy staraniach z synem to się nie sprawdzało... 2 dni przed @ zawsze temp spadła.
Bo temperatura ogólnie powinna spaść przed @ albo już w trakcie a jak spadła a okresu nie ma to może oznaczać zagniezdzenie i trzeba dalej mierzyć temperaturę czy wskoczy znowu na właściwe tory. Ja mierze temperaturę bo chciałam sprawdzić czy pokryje mi się owu z testami owu i się pokryła test owu pozytyw w 14 dc w 15dc owu ból owulacyjny i wzrost temperatury. A teraz mierze już z przyzwyczajenia. Otwieram oczy i od razu termometr w rękę[emoji1787]
 
Laski mam dzisiaj 10dpo i boli mnie lewy jajnik (on też mnie bolał w dniu owu 15dc). Temperatura utrzymuje się nadal na wysokim poziomie ale to normalne. Okres przewidywany na 1.10 (czwartek) ewentualnie na 2.10(piatek)

Czy ten ból jajnika jest normalny. Pierwszy raz coś takiego. Żadnych plamien krwawień nie mam nic mi nie dolega prócz właśnie tego lewego jajnika. Zobacz załącznik 1180633

Normalne :)
 
reklama
Do góry