reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Owu przypuszczam 17dc, dziś 29dc zwykle mam 28-30dc. Na okres się ani trochę nie czuję, ale mam przeogromne piersi - nigdy takich nie mialam przed okresem i pełno na nich żyłek ale to przecież o niczym nie świadczy [emoji1745] poczekam cierpliwie już nie będę robić testów chociaż dała bym sobie rękę uciąć, że widzę blada kreskę [emoji23] ale pewnie za 2 dni żałowałabym, że nie mam ręki [emoji23]
Kochana to że my nic nie widzimy nie oznacza że ty nie widzisz. Nie zawsze aż tak blada kreskę da się uchwycić aparatem. Choć nie chce robić ci nadziei ale może jeszcze coś z tego bedzie[emoji848] jak nie przyjdzie okres to nie rób testów tylko idź na betę i nie będzie domysłów czy kreska jest czy nie.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi, jeśli któraś miała cykl bezowulacyjny kiedy przyszła @ normalnie, szybciej, pozniej?
U mnie szybciej. Zamiast cyklu 28 dni miałam 22 dni. Ale u mnie była torbiel krwotoczna. Nie znam się czy ona jest jak w ogóle nie pęknie pęcherzyk czy jak pęknie ale nie tak. Tego już nie wiem 🤷‍♀️
 
U mnie masakra...
Jak się nie uda w tym miesiącu to przestajemy się starać.
Mąż po 5miesiach brania fertilman plus, L-arginina, L-karnityna i innych witamin nadal ma 2%... Zwiększyła mu się ilość prawie 2x ale nadal 2%...jestesmy załamani... Najpierw musi on się poprawić, żeby moja stymulacja miała sens..
@KiedyPytam co u ciebie??
Jaka jest ogólna ilość plemników i czy są ruchliwe i całe? Jeśli te parametry ma wporzadku to 2% w zupełności wystarczy. Pamiętaj tylko 1 zdrowy jest potrzebny do zapłodnienia komórki jajowej. Może @Magdusia88 pomoze[emoji848]
 
Owu przypuszczam 17dc, dziś 29dc zwykle mam 28-30dc. Na okres się ani trochę nie czuję, ale mam przeogromne piersi - nigdy takich nie mialam przed okresem i pełno na nich żyłek ale to przecież o niczym nie świadczy [emoji1745] poczekam cierpliwie już nie będę robić testów chociaż dała bym sobie rękę uciąć, że widzę blada kreskę [emoji23] ale pewnie za 2 dni żałowałabym, że nie mam ręki [emoji23]
dopóki nie ma @ trzeba mieć nadzieję ;)
 
U mnie masakra...
Jak się nie uda w tym miesiącu to przestajemy się starać.
Mąż po 5miesiach brania fertilman plus, L-arginina, L-karnityna i innych witamin nadal ma 2%... Zwiększyła mu się ilość prawie 2x ale nadal 2%...jestesmy załamani... Najpierw musi on się poprawić, żeby moja stymulacja miała sens..
@KiedyPytam co u ciebie??
Jestem po drugiej wizycie w klinice leczenia niepłodności. Robiłam drożność jajowody drożne. Narazie biorę anty bo miałam wielki niepękniety pęcherzyk i nie mogli mi dać nic na stymulację.
2 procent z dużej ilości plemników to nie jest źle. Niech się leczy dalej a wy się starajcie naturalnie jak stymulacja narazie bez sensu. Tylko bez takiego gadania że "my się przestajemy starać". :D jak uprawiacie sex bez zabezpieczenia to się staracie. Czy z pomocą czy bez. Przestałam to się ja starać bo mam zablokowane jajniki. ...
 
reklama
Do góry