reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny @ spóźniona 4 dni dziś 33 dc. Na testach biel viziraa nawet o czułości 10mlu wykonane dziś rano. Śluz do kilka dni przed planowana ido jej dnia (piątek) był wodnisty biały typowy jak śluz przed nadchodząca Miesiączka a od dnia kiedy się spóźnia śluz się zmienił jest biały kleisty nie wiem czy jakaś infekcja się się wdala chodź nic mnie nie piecze nie swędzi brzydkiego zapachu też nie mam... Żadnych dolegliwości jak zwykle piersi pełniejsze i cięższe jak przed okresem. Pogodziłam się z tym że w tym cyklu nici ale ten śluz nie wiem czy znowu się przesunął ten cykl ale znowu o ile... Nie chcę bety robić bo i tak nic z tego
(jedynie głową od 3 dni boli wieczorem w jednym miejscu i zawsze jak boli głowa to tylko w tym jednym miejscu, ale nie przypisuje tego bólu do żadnego objawu pewno przez pogodę...)
Jestem skołowana 😔🤷‍♀️
 
no cieszę się, bo trochę się martwiłam, ale gin mnie uspokoił ☺️ jaram się monitoringiem, może dlatego, ze nigdy nie miałam robionego 😂 a ze babeczka wszystko mi pokazuje i ładnie tłumaczy i opowiada, to myśle, ze wyjdę z tych wizyt mądrzejsza 😁 dziś endometrium 11 mm, gin zadowolona, wiec ja tez 😁
 
Dziewczyny @ spóźniona 4 dni dziś 33 dc. Na testach biel viziraa nawet o czułości 10mlu wykonane dziś rano. Śluz do kilka dni przed planowana ido jej dnia (piątek) był wodnisty biały typowy jak śluz przed nadchodząca Miesiączka a od dnia kiedy się spóźnia śluz się zmienił jest biały kleisty nie wiem czy jakaś infekcja się się wdala chodź nic mnie nie piecze nie swędzi brzydkiego zapachu też nie mam... Żadnych dolegliwości jak zwykle piersi pełniejsze i cięższe jak przed okresem. Pogodziłam się z tym że w tym cyklu nici ale ten śluz nie wiem czy znowu się przesunął ten cykl ale znowu o ile... Nie chcę bety robić bo i tak nic z tego
(jedynie głową od 3 dni boli wieczorem w jednym miejscu i zawsze jak boli głowa to tylko w tym jednym miejscu, ale nie przypisuje tego bólu do żadnego objawu pewno przez pogodę...)
Jestem skołowana 😔🤷‍♀️
a miewasz takie przesunięcia cykli?
 
Dziewczyny kochane, wrzucam swoje bladzioszki 11dpo 😁 Nie potrafię się cieszyć, ciągle mam wrażenie, że znowu zacznę krwawić i nic z tego....
 

Załączniki

  • 120040553_3312397492319480_4391713012103153462_n.jpg
    120040553_3312397492319480_4391713012103153462_n.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Do góry