reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny :) jestem niecałe 11mc po porodzie CC. Czekamy z mężem do roku i zaczynamy działać 😍 nie mogę się doczekać ale jednocześnie wolę jednak trzymać się zaleceń. Przycupnę już sobie tutaj u Was, co by jakoś wypełnić sobie ten czas :) czy któraś z Was też stara się o kolejną dzidzię po CC? Ile czekałyście?
 
Ja [emoji16] choć cc miałam w 2018 roku, A teraz staramy się od maja i na razie nic nie wychodzi [emoji849]
Hej dziewczyny :) jestem niecałe 11mc po porodzie CC. Czekamy z mężem do roku i zaczynamy działać [emoji7] nie mogę się doczekać ale jednocześnie wolę jednak trzymać się zaleceń. Przycupnę już sobie tutaj u Was, co by jakoś wypełnić sobie ten czas :) czy któraś z Was też stara się o kolejną dzidzię po CC? Ile czekałyście?
 
Kończy mi się powoli Pregna Start, zostało raptem 4 tabletki, któraś z Was pisała, że Ovarin jest też dobry, poprawia jakość pęcherzyków i ma też kwas foliowy, co myślicie warto zmienić? 🤔😉
 
Chyba jednak biel vizira [emoji22]
Może pokaż my ocenimy [emoji28]
IMG_20200921_101710.jpeg
 
U mnie 22 miesiace po cc jak zaszłam w kolejną ciążę [emoji4]
Hej dziewczyny :) jestem niecałe 11mc po porodzie CC. Czekamy z mężem do roku i zaczynamy działać [emoji7] nie mogę się doczekać ale jednocześnie wolę jednak trzymać się zaleceń. Przycupnę już sobie tutaj u Was, co by jakoś wypełnić sobie ten czas :) czy któraś z Was też stara się o kolejną dzidzię po CC? Ile czekałyście?
 
Hej dziewczyny :) jestem niecałe 11mc po porodzie CC. Czekamy z mężem do roku i zaczynamy działać 😍 nie mogę się doczekać ale jednocześnie wolę jednak trzymać się zaleceń. Przycupnę już sobie tutaj u Was, co by jakoś wypełnić sobie ten czas :) czy któraś z Was też stara się o kolejną dzidzię po CC? Ile czekałyście?

Ja, jeśli teraz bym zaszła, to będzie 8 lat po cc 🙊😂
 
Chyba jednak biel vizira [emoji22]Zobacz załącznik 1178841
Kochana jeśli czujesz w głębi duszy, ze jesteś w ciąży i jesteś zaskoczona testem to idź na bete aby rozwiać wątpliwości. U mnie test negatywny w ten sam dzień co beta pozytywna :) może będziesz spokojniejsza po badaniu krwi. Trzymam kciuki :* który dc? Ile po spodziewanej @?
 
reklama
Hej dziewczyny :) jestem niecałe 11mc po porodzie CC. Czekamy z mężem do roku i zaczynamy działać 😍 nie mogę się doczekać ale jednocześnie wolę jednak trzymać się zaleceń. Przycupnę już sobie tutaj u Was, co by jakoś wypełnić sobie ten czas :) czy któraś z Was też stara się o kolejną dzidzię po CC? Ile czekałyście?
U mnie pierwsze CC styczeń 2017, drugie wrzesień 2018, trzecia ciąża początek grudnia 2019 (karmiłam piersią jeszcze) i poronienie w 9tygodniu -niski progesteron,a wysoka prolaktyna od karmienia no i organizm nie dał rady. Narazie działamy na spontanie ,bo moja głowa jest bardzo zablokowana po stracie i jedynego dnia o niczym innym nie marzę,a drugiego nie chcę nawet słyszeć o kolejnym maleństwie i jest to dla mnie znak, że trzeba jeszcze poczekać 🙂 trzymam kciuki , żeby Wam się szybciutko udało 😘
 
Do góry