reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Owulacja prawie na 100% była 30.08
Stresuje się tylko tą sytuacją. Wolałabym wiedzieć na czym stoje. A póki co nawet piwa napić się nie mogę 😅
Wychodzi na to że miałaś owu wcześniej niż ja :) też tak miałam całe wakacje na działce A ja dwa tygodnie przed owu piłam co było A potem dwa kolejne odmawiałam .aż w końcu w domowym zaciszu się udało :)
 
reklama
To zrób przed północą jeszcze jeden, tylko nie pij dwie godziny przed i zobaczymy jak będzie :)
Niestety nie dam rady bo ja zaraz idę spać. Wstaje co dziennie o 6.00

Ja nie muszę trzymać tej zasady nie pić 2h przed wykonaniem testu bo jak nie pije to testy mam negatywne a jak pije to normalnie pik mi pokazuja[emoji1787]
 
To ja mam tak samo [emoji28][emoji28] nie pije 1-2 H i bladzioch, w zrobię test zaraz po wypiciu kubka kawy i kreska widoczna choć oczywiście nie pozytywny jeszcze [emoji28] pierwszy po wypiciu kawały , A drugi po półtorej godziny nie picia [emoji28]
Niestety nie dam rady bo ja zaraz idę spać. Wstaje co dziennie o 6.00

Ja nie muszę trzymać tej zasady nie pić 2h przed wykonaniem testu bo jak nie pije to testy mam negatywne a jak pije to normalnie pik mi pokazuja[emoji1787]
20200913_093757.jpeg
20200914_085947.jpeg
 
Wychodzi na to że miałaś owu wcześniej niż ja :) też tak miałam całe wakacje na działce A ja dwa tygodnie przed owu piłam co było A potem dwa kolejne odmawiałam .aż w końcu w domowym zaciszu się udało :)
W domu mam ostatni test. Jutro rano zrobię. Jeśli wyjdzie negatywny to się poddaję i niecierpliwie będę czekać na @
 
To ja mam tak samo [emoji28][emoji28] nie pije 1-2 H i bladzioch, w zrobię test zaraz po wypiciu kubka kawy i kreska widoczna choć oczywiście nie pozytywny jeszcze [emoji28] pierwszy po wypiciu kawały , A drugi po półtorej godziny nie picia [emoji28]Zobacz załącznik 1176365Zobacz załącznik 1176368
Ja się zastanawiam, mam te testy z allegro i codziennie mam taki wynik jak na pierwszym zdjęciu.. nie udało mi się w tym cyklu złapać pozytywnego ani negatywnego..
 
Dziewczyny, minął mi dzisiaj 34 dzień cyklu, zrobiłam nawet znowu test bo wszelkie objawy okresowe ustały i @ nie przyszła.. Negatyw.
Zdarzyła się którejś z was taka sytuacja? Czy warto iść do lekarza żeby dał coś na wywołanie @? Czy czekać jeszcze :(?
 
reklama
Cześć, jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, tyle że u nas 10 lat minęło, zanim podjęliśmy decyzję o drugim dziecku. I też za pierwszym razem poszło gładko, a tym razem, póki co, nie idzie. Też staram się nie załamywać i nie nakręcać. Będzie, co ma być. Choć oczywiście bym chciała. Życzę powodzenia! :)
Dziewczyny ja też o drugie się staram mam 6latka, 3 lata starań i nic, 😔
 
Do góry