reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witam się gorąco:)
Nie napiszę że jestem nowa ponieważ bardzo mocno udzielałam się na forum ok 10 lat przy pierwszym dziecku. Minęło praktycznie 9 lat jak podjęliśmy decyzję o drugim dziecku. Wcześniej że względu na wiele czynników nie zdecydowaliśmy się na to. A że z Antosiem udało się od razu przy jednym seksie to my głupi sądziliśmy że teraz pójdzie zupełnie gładko. Oczywiście przed staraniami byłam u gina i wszystko jak najbardziej ok. No ale niestety mimo starań ciąży nie ma:/ pocieszam się że nie ja jedyna i staram nie załamywać....
Cześć, jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, tyle że u nas 10 lat minęło, zanim podjęliśmy decyzję o drugim dziecku. I też za pierwszym razem poszło gładko, a tym razem, póki co, nie idzie. Też staram się nie załamywać i nie nakręcać. Będzie, co ma być. Choć oczywiście bym chciała. Życzę powodzenia! :)
 
Hej dziewczyny:) jestem nowa obserwuje czytam od dawna ale.tym razem liczę na porade. A wiec... Miesiączka spóźnia sie 3 dzien, dzis cos sie zaczęło ale szybko się skończyło. Jedyne co mi przyszlo na myśl to test . ponizej wyniki prosze o opinie . test facelle paskowy. Kiedys robilam inw przypadku braku ciąży nic sie nie pojawiało.dzis wydaje mi sie ze cos widze. A wy?
Ja na tym niżej widzę delikatny cień. Kup w aptece płytowy test i sprawdz rano.
A powiedz mi jak będzie jutro mocniejszy to który uznać za pierwszy pozytyw?
Taka informacje znam i wiem o tym. Moje pytanie brzmiało czy jeśli jutro test owu będzie ciemniejszy niż dzisiaj czy dopiero jutrzejszy uznać jako pozytyw ( z dzisiaj jest kreska testowa jaśniejsza niż kontrolna i powinno się go potraktować jako negatyw)
Ja bym zrobiła jutro i jeśli będzie ciemniejsza to pozytywna. Ja tak zrobiłam 30 była ciemna Ale nie taka mega i byłam pewna że z 30 na 31 sierpnia czułam jak pęka. A potem jeszcze zrobiłam drugi i kolejny blady A 2 września wyszła najciemniejsza. I potem sama zgłupiałam.
@ powinnam dostać wczoraj. Więc dzis powinno już coś wyjść 😞
Możliwe że @ opóźnia się ze stresu albo przesunela Ci się owu i jeszcze coś na teście wyskoczy :)
Dziewczyny do gina za 2 tyg to za wcześnie? Myślicie ze będzie serduszko? To byłby jakoś 5t i kilka dni
Myślę że jeśli nie masz koniecznych powodów to spokojnie poczekaj chociaż do 6 tygodnia. Ja jak pytałam swojego to mówi żeby trochę poczekać. Dziś mu napisałam że jak przyjdę to będzie 7 tc to mówił że super :)
 
Cześć, jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, tyle że u nas 10 lat minęło, zanim podjęliśmy decyzję o drugim dziecku. I też za pierwszym razem poszło gładko, a tym razem, póki co, nie idzie. Też staram się nie załamywać i nie nakręcać. Będzie, co ma być. Choć oczywiście bym chciała. Życzę powodzenia! :)
Miło że nie jestem sama, a ile się starcie o drugie bobo? My krótko bo parę miesięcy
 
reklama
Ja bym powtórzyła ok. 23-24. Rano może już być jasna. Zależy jak długo masz pik, ale przed drugą ciąża miałam pozytyw tylko ok. 20-16 h przed owulacja, a pozostałe były negatywne. Może masz tak samo.

pannadziewanna to chyba ja pisałam. Mnie bolą niemiłosiernie i spać nie dają. Jeszcze te skurcze. [emoji848]
O tej godzinie to ja śpię. W zeszłym cyklu pik utrzymywał mi się kilka godzin tylko.
 
Do góry