reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej Kobietki, Dzisiaj obudziłam się z plamieniem później przerodziło się to w dość obfite krwawienie z dużą ilością skrzepow jak zwykle tampona zmieniam co jakieś 5/6 godzin dzisiaj muszę dosłownie co godzinę. Duża ilość skrzepow i ból brzucha okropny dosłownie zwijam się z bólu. W ciąży raczej nie byłam test wyszedł negatywny. Nie wiecie od czego może być takie dziwne krwawienie ?

W ostatnim cyklu to samo miałam.. od kiedy zaczęłam się starać to mam same anomalie w cyklach.. ostatni cykl tak mnie zalało że nie umiałam sobie poradzić, to nie było krwawienie normalne tylko jakiś krwotok prawie, już myślałam czy do lekarza nie jechać.. tak jak piszesz co godzinę zmiana podpaski a i tak przemoklam kilka razy [emoji2356] przepraszam za tyle szczegółów..
Potem się zastanawiałam co się stało, czy to np. mogła być ciąża biochemiczna albo coś..
 
reklama
Do góry