reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Duzy mialas? Wiesz czemu się zrobił? Mialas coś nie tak z hormonami?
Jak się czujesz? Widzę ze nadal cię mecza...
Polip miał 3-4 mam , ledwo go znaleźli . W sumie nie wiadomo dlaczego się zrobił.

U mnie światło w tunelu bo beta zaczęła spadać i w poniedziałek prawdopodobnie mnie wypuszcza . Usłyszałam też przypadkiem że jest jeszcze jedna dziewczyna z ciążą pozamaciczna u nas na oddziale :(
 
IMG_20200626_185744.jpg
 
Hej dziewczeta :) witam sie z Wami po dlugiej nieobecnosci (ponad miesiac :)). W skrocie. Wracam po udanym zabiegu laparoskopii, udanym poniewaz laparo diagnostyczna nic nie wykazala 🤩🤩🤩 bylo podejrzenie endometriozy, torbieli brak, zrostow i naciekow brak, przepuszczono kontrast i jest wyplyw z jajowodow ❤️ jestem szczesliwa 😁😁😁
Tylko teraz moje pytanie...co mam robic, zmie ic lekarza, starac sie naturalnie, dac sobie troche czasu... Dodam ze mam zdiagnozowana podwyzszona prolaktyne, na to biore Bromergon od lutego, Luteina podjezykowa w drugiej fazie cyklu i ostatni cykl z Aromkiem....co radzicie? 😉😉😉
 
@Alwinka a zauważyłaś, że nocki utrudniają zajście i robią bałagan w organizmie, hormonach etc? Bo ja waham się czy nie zrezygnować z pracy 😔 od 5 lat mam nocki regularnie, czasem nawet częściej niż powinnam i niestety, ale mój gin tutaj też upartuje problemów z hormonami. Wg niego one potrzebują mieć regularny tryb dnia, a nocki go zaburzają 🤷‍♀️
Rzeczywiście tu się zgodzę, też pracuję na zmianach nocnych i to nieregularnie, bo na przykład z poniedziałku na wtorek mam nockę a już w środę idę na 12h juz od 6rano,także znam ten ból i wiem że właśnie od takiej pracy wszystko się pochrzaniło w moim organizmie, cykle zaczęły być nieregularne, przyrost wagi się pojawił... Od 2 miesięcy siedzę w domu bo jestem po wypadku i zauważyłam różnicę, ale mimo wszystko trochę potrwa zanim organizm wróci na właściwy tor 😉no i szukam nowej pracy, bo do tamtej nie mam po co wracać 😉
 
reklama
Do góry