reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny... mam kolejne glupie pytanie.
Nie pytam czy to objaw ciazy po prostu jest to dla mnie dziwne albo mega dziwne.
Czy popękała Wam kiedys skóra w sumie brodawka wokol sutkow? Tylko takie koleczko wokol sutka. Wyglada jak popękana ale sutek nie boli bardziej niz bolal wczesniej.
Chcialam sie pochwalic dzis ze 3 dni do @ wszystkie bolesci ustapily procz kłucia w podbrzuszu a tu niespodzianka .
Ja nigdy tak nie miałam może sobie jakoś podraznilas ?
 
No wlasnie od momentu kiedy kiedy bolaly bardzo (niedziela) staram sie uwazac i z bielizna i staram sie je nawilzac codziennie oliwka,kremem czy olejkiem ale dzis juz poszedl bepanthen w ruch.
Ja to w ogóle raz miałam tak, że sutki zrobiły się sino brązowe i zaczęła się łuszczyć z nich skóra na kilka dni przed @. Gine endo nie potrafiła tego wyjaśnić 😂 Zniknęło samo po 2 dniach. Lekarka powiedziała, że przejściowe wahania hormonalne...
 
Cudnie że drożny :)
Ja miałam polip 7 lat temu usuwany ) w szpitalu byłam dosłownie 5 godzin. To było w sierpniu a w grudniu ujrzałam pierwszy raz w życiu dwie grube krechy . Także po jego usunięcie rzeczywiście coś się u ciebie ruszt ✊
Duzy mialas? Wiesz czemu się zrobił? Mialas coś nie tak z hormonami?
Jak się czujesz? Widzę ze nadal cię mecza...
 
Ja to w ogóle raz miałam tak, że sutki zrobiły się sino brązowe i zaczęła się łuszczyć z nich skóra na kilka dni przed @. Gine endo nie potrafiła tego wyjaśnić 😂 Zniknęło samo po 2 dniach. Lekarka powiedziała, że przejściowe wahania hormonalne...
Dzieki dobrze wiedziec 😊😂
Przez wlasne cialo kiedys zawalu dostane😂😂😂
 
reklama
Do góry