reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

25 a cykle mam regularne co 28 dni
No to pięknie 😋 będzie dobrze, powtórz jutro i daj znać 😄


Dziewczyny, czy Clearblue też robią cienie spotkała się któraś z Was, że był negatyw a Gołym okiem było widać cień?
 

Załączniki

  • IMG_20200626_205142.jpg
    IMG_20200626_205142.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 100
  • IMG_20200626_204602.jpg
    IMG_20200626_204602.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 93
reklama
No to pięknie [emoji39] będzie dobrze, powtórz jutro i daj znać [emoji1]


Dziewczyny, czy Clearblue też robią cienie spotkała się któraś z Was, że był negatyw a Gołym okiem było widać cień?
Ja niestety tutaj nic nie widzę [emoji20] ale jedna z dziewczyn pisała że testy z niebieskimi kreskami dosyć często pokazują cienie a ciazy nie ma.
 
No to pięknie 😋 będzie dobrze, powtórz jutro i daj znać 😄


Dziewczyny, czy Clearblue też robią cienie spotkała się któraś z Was, że był negatyw a Gołym okiem było widać cień?
Ja co prawda nigdy nie robiłam tego testu ale słyszałam że jest super czuły więc skoro dwie kreski to samo się nasuwa🙂 a kiedy masz mieć @ ?
 
Cała procedura ok 12-15 tys narazie podejdziemy do jednej zobaczymy jak się to rozwinie jeśli się nie uda to będziemy myśleć co dalej.
No to ładnie sobie liczą. U nas 4000euro jedno podejście ale jeśli jesteś mężatką i jesteś ubezpieczona w tej samej kasie chorych co mąż i kobieta nie ma więcej niż 40 a mężczyzna więcej niż 50lat to jest 3 ivf darmowe, 3 iui bez stymulacji darmowe i 3 iui ze stymulacja darmowe i warunek że komórka jajowa i nasienie mężczyzny musi być nasze bo od wdawcy lub dawczyni koszt wynosi 50% a czasami nawet 100%
 
Ja co prawda nigdy nie robiłam tego testu ale słyszałam że jest super czuły więc skoro dwie kreski to samo się nasuwa🙂 a kiedy masz mieć @ ?

U mnie do okresu jeszcze daleko, ale mam ponad tydzień po owu, więc spróbowałam dziś 😄 a okres mam różnie, ostatni był 36 dniowy, ale w tym cyklu miałam wcześniej owu, więc czekam na cud 🤣🤣🤣
 
Mój mąż właśnie mówi, że widzi. Ja na żywo też. Pierwszy raz używam te testy, musiałam nawet przeczytać instrukcje hahaha [emoji1787][emoji1787]
Jeśli na żywo ja widziecie i pokazała się do 5 minut ta kreska to jest coś na rzeczy. Musisz poczekać i powtórzyć test za 2-3 dni lub skoczyć do labo na betę jeśli masz możliwość. Z tego co się orientuję to te testy z clear Blue one mają czułość 25 nie 10
 
A właśnie miałam pytał, ile po owu robicie testy [emoji28][emoji2960]
U mnie do okresu jeszcze daleko, ale mam ponad tydzień po owu, więc spróbowałam dziś [emoji1] a okres mam różnie, ostatni był 36 dniowy, ale w tym cyklu miałam wcześniej owu, więc czekam na cud [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry