reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A powiedzcie mi dziewczyny, bo testy owu na takich zwykłych paseczkowych pisało, żeby robić o jednej porze ale nie z porannego moczu, a znowu na clearblue żeby z porannego robić, myślałam że to ma jakieś znaczenie kiedy się robi, więc czemu jest taka rozbieżność?

Robi sie z porannego pierwszego moczu bo wtędy stężenie hormonu jest najwyższe :) Natomiast pani w aptece mówiła, ze te clearblue są bardzo czułe i praktycznie można robić o każdej porze, ale jaka prawda to nie wiem, bo nie robiłam nimi. W aptece u mnie chciała babka 40 zl za niego hehe :D
 
reklama
Robi sie z porannego pierwszego moczu bo wtędy stężenie hormonu jest najwyższe :) Natomiast pani w aptece mówiła, ze te clearblue są bardzo czułe i praktycznie można robić o każdej porze, ale jaka prawda to nie wiem, bo nie robiłam nimi. W aptece u mnie chciała babka 40 zl za niego hehe :D
No właśnie patrzyłam na allegro, drogie są, ale ta buzka taka motywujaca☺️
 

Załączniki

  • IMG_20200113_092413.jpg
    IMG_20200113_092413.jpg
    955,3 KB · Wyświetleń: 93
Mam problem . Mam pierwszy okres od poronienia i jest zupełnie inny niż zawsze ,bardzoo obfity ,bolesny i źle się czuje myślicie że to normalne że mogło się coś pozmieniac? Czy możliwe jest jakieś zapalenie przydatkow?
Pierwszy raz w życiu mam taki okres który wywołuje u mnie niepokoj
 
Mam problem . Mam pierwszy okres od poronienia i jest zupełnie inny niż zawsze ,bardzoo obfity ,bolesny i źle się czuje myślicie że to normalne że mogło się coś pozmieniac? Czy możliwe jest jakieś zapalenie przydatkow?
Pierwszy raz w życiu mam taki okres który wywołuje u mnie niepokoj
Jak dobrze pamiętam to ja też taki miałam.
 
Ja też miałam taki, że w łóżku spędziłam 2 dni. Gdzie normalnie muszę pamiętać, z e go mam.
Mam problem . Mam pierwszy okres od poronienia i jest zupełnie inny niż zawsze ,bardzoo obfity ,bolesny i źle się czuje myślicie że to normalne że mogło się coś pozmieniac? Czy możliwe jest jakieś zapalenie przydatkow?
Pierwszy raz w życiu mam taki okres który wywołuje u mnie niepokoj
 
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi, czy wasze testy z dnia na dzień ciemniały jakiś znacząco? Bo ja robię trzeci dzień i mam wrażenie że kreska jest taka sama

Edit.
Chodzi mi o ciążowe :)
 
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi, czy wasze testy z dnia na dzień ciemniały jakiś znacząco? Bo ja robię trzeci dzień i mam wrażenie że kreska jest taka sama

Edit.
Chodzi mi o ciążowe :)

Tak, powinny zdecydowanie ciemnieć. A czemu nie zrobisz bety? 😉
 
Dziewczyny co tu tak cicho od rana? Idę testować, ale skoro wczoraj była piękna biel, to dziś też będzie. Mam wrażenie, że boli mnie brzuch na @ 🙄
 
W weekend nie ma absolutnie szans, mieszkam na zadupiu. Jutro też wątpię czy zrobię bo w szpitalu jak dzwoniłam, Pani powiedziała że przyjmują tylko na pobranie krwi że skierowaniem od lekarza...
Tak, powinny zdecydowanie ciemnieć. A czemu nie zrobisz bety? [emoji6]
 
reklama
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi, czy wasze testy z dnia na dzień ciemniały jakiś znacząco? Bo ja robię trzeci dzień i mam wrażenie że kreska jest taka sama

Edit.
Chodzi mi o ciążowe :)
A robisz testy z tej samej firmy? Miałam dwa testy z jakiejś firmy (niestety nie pamiętam jakiej już) i na nich kreska była bardzo słaba. Na innych była już ładna mocna. Więc może to te testy które robisz po prostu takie są?
 
Do góry