reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja widzę cień cienia [emoji7]
No właśnie ja też 🤩 Boziu trzymajcie kciuki bo to już tyle miesięcy starań... Eh❤️ myślę że tamten test zrobiłam po prostu za wcześnie... No i o dużej czułości... Dzisiaj mam dopiero dzień planowanej miesiaczki:) ale tak się zastanawiam czy nie powinna ta kreska być mocna skoro dzisiaj ostatni/pierwszy dzień cyklu...
 
reklama
To normalne, czytałam że wiele dziewczyn po poronieniu miało okres stulecia [emoji2958] mnie też to czeka. Po jakim czasie dostałaś?
Mam problem . Mam pierwszy okres od poronienia i jest zupełnie inny niż zawsze ,bardzoo obfity ,bolesny i źle się czuje myślicie że to normalne że mogło się coś pozmieniac? Czy możliwe jest jakieś zapalenie przydatkow?
Pierwszy raz w życiu mam taki okres który wywołuje u mnie niepokoj
 
No przecież ciemnieje, ładna kreseczki [emoji3]
Nie wiem, robię jakieś z allegro, bo kupiłam 13 szt [emoji23]
Został mi jeszcze jeden test z apteki ale to jutro go zrobię :)
Wrzucam zdj tych z 3 dni, z tym że pierwszy był wykonany w pt w południe, drugi wczoraj rano i trzeci dzisiaj rano :) 2 są już wyschnięte a dzisiejszy jeszcze nie ;) Zobacz załącznik 1126825
 
O dzięki za info. A jakie badania robiłaś?
Czy ginekolog mówił Ci że rzeczywiście przez pcos poroniłaś?
Mój niby wiedział że mam pcos, ale nic o tym nie wspomniał odnośnie poronienia.
Owulacje miałam stymulowaną akurat ale dobre i to :)
Tez mam PCOS i dwa poronienia za sobą. Robiłam badania ale wychodzi na to ze u mnie przyczyna jest właśnie PCOS :/ ale mam dwójkę dzieci poczęte naturalnie i donoszone bez problemu wiec jeżeli jest owulacja to się uda :)
 
Jest kreska [emoji2956]
Hej hej Dziewczyny, znowu się trochę podłącze, kilka dni temu wstawiałam zdj testu na którym coś niby widziałam, wtedy robiłam o czułości 25, dzisiaj o czułości 10 dzisiaj 26dc i wygląda to tak... Znowu chyba nic z tego:( ale nadzieja jest bo jest taka delikatna linia... CO Wy na to? :) Zobacz załącznik 1126828
 
3,112 może wynik nie wysoki ale może akurat to przeszkadza bo idealnie było by mieć 1-1,5 podobno. To będzie piąty cykl starań przy czym w pierwszym cylku miałam biochemiczną
Ja mam TSH 2,9 i dwóch lekarzy mi zaleciło euthyrox, zaczynając od maleńkiej dawki. Za dwa tygodnie będę robić badanie żeby sprawdzić o ile zmalało. Musimy troszkę zbić 🙃
 
reklama
Do góry