reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie wiem, robię jakieś z allegro, bo kupiłam 13 szt [emoji23]
Został mi jeszcze jeden test z apteki ale to jutro go zrobię :)
Wrzucam zdj tych z 3 dni, z tym że pierwszy był wykonany w pt w południe, drugi wczoraj rano i trzeci dzisiaj rano :) 2 są już wyschnięte a dzisiejszy jeszcze nie ;)
A robisz testy z tej samej firmy? Miałam dwa testy z jakiejś firmy (niestety nie pamiętam jakiej już) i na nich kreska była bardzo słaba. Na innych była już ładna mocna. Więc może to te testy które robisz po prostu takie są?
20200531_084334.jpeg
 
reklama
Nie wiem, robię jakieś z allegro, bo kupiłam 13 szt [emoji23]
Został mi jeszcze jeden test z apteki ale to jutro go zrobię :)
Wrzucam zdj tych z 3 dni, z tym że pierwszy był wykonany w pt w południe, drugi wczoraj rano i trzeci dzisiaj rano :) 2 są już wyschnięte a dzisiejszy jeszcze nie ;) Zobacz załącznik 1126825
Ja jestem ślepa[emoji1787] ale widać że kreska jest z dnia na dzień mocniejsza. Beta rośnie. Gratuluję.
 
Nie wiem, robię jakieś z allegro, bo kupiłam 13 szt [emoji23]
Został mi jeszcze jeden test z apteki ale to jutro go zrobię :)
Wrzucam zdj tych z 3 dni, z tym że pierwszy był wykonany w pt w południe, drugi wczoraj rano i trzeci dzisiaj rano :) 2 są już wyschnięte a dzisiejszy jeszcze nie ;) Zobacz załącznik 1126825
No to może one po prostu już takie są? Tych nie znam niestety ale chyba @Verona26 je robiła z tego co pamiętam to Ci odpowie czy u niej kreska była dużo ciemniejsza po czasie 😉
Choć jak mówiłam - miałam też takie testy w których zwyczajnie ta druga kreska ciągle wychodziła słabsza więc się nie martw.
Jak tak patrzę na te fotki to talen z 31.05 jest wyraźniejszy trochę niż z 29.05 😉
 
Dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że faktycznie jest okej ;)
No to może one po prostu już takie są? Tych nie znam niestety ale chyba @Verona26 je robiła z tego co pamiętam to Ci odpowie czy u niej kreska była dużo ciemniejsza po czasie [emoji6]
Choć jak mówiłam - miałam też takie testy w których zwyczajnie ta druga kreska ciągle wychodziła słabsza więc się nie martw.
Jak tak patrzę na te fotki to talen z 31.05 jest wyraźniejszy trochę niż z 29.05 [emoji6]
 
Cześć dziewczyny, u mnie lepiej, melduję się w nie wiem którym dniu cyklu [emoji3] odpuściliśmy sobie z mężem. Nie biorę wiesiołka,nie robię testów owulacyjnych i myślę sobie, że nie chce póki co zajść w ciążę, bo muszę najpierw zrzucić 6 kilo ;) kochamy się, kiedy nam pasuje. Ostatnio nawet powiedziałam mężowi, że może byśmy się zabezpieczyli, bo przecież najpierw muszę schudnąć [emoji85] ale potem stwierdziłam, że skoro tyle się nie udawało, to czemu teraz miałoby [emoji1] planujemy wracać do starań jak trochę schudnę, może na jesieni. Teraz i tak nie ma szans, bo prawie nie śpię że względu na pracę. Nie wchodzę tu zbyt często, ale zdarza mi się raz na jakiś czas zaglądać. Trzymam za Was, jak zawsze, kciuki. Przykro mi z powodu Waszych niepowodzeń, szczególnie tych dziewczyn, które są na forum dłużej niż ja albo tak samo długo. Dziewczyny, nie chcę, zebyscie sobie przypominały przez mnie, ale taką miałam nadzieję, że Wam się już teraz udało i strasznie mi przykro. Niezmiennie trzymam za Was kciuki[emoji8] Trzymajcie się, czasem będę wpadać. Buziaki.
Hej, maj miał być nasz, mi się w kwietniu udało, ale niestety cieszyłam się ciążą 8 dni...
Teraz odpuściliśmy, czekamy na badania, kochamy się jak chcemy i seks jest nieziemski, ale wpadam i się udzielam. Pewnie będziemy dalej próbować, ale ginekolog kazała czekać jeden cykl i to dobrze nam zrobiło [emoji6] wam życzę powodzenia! Ja mam do zrzucenia 15 kg [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
 
Mam problem . Mam pierwszy okres od poronienia i jest zupełnie inny niż zawsze ,bardzoo obfity ,bolesny i źle się czuje myślicie że to normalne że mogło się coś pozmieniac? Czy możliwe jest jakieś zapalenie przydatkow?
Pierwszy raz w życiu mam taki okres który wywołuje u mnie niepokoj
To normalne, pierwsze 2 okresy po poronieniu mogą być bardzo obfite. Jesli nie starcza jedna duża podpaska na dwie godziny to do lekarza.
 
Dzięki Kochana [emoji8] trzymam się w miarę dobrze [emoji846]
Powód nieznany, nie robiłam żadnych badań. Ginekolog mówił że to się zdarza, być może zarodek miał jakieś wady. Cholera to wie. Jeśli spotka mnie to drugi raz to pewnie będę robić dokładne badania. Ja mam pcos a to samo w sobie podobno jest ryzykiem poronień.
Tez mam PCOS i dwa poronienia za sobą. Robiłam badania ale wychodzi na to ze u mnie przyczyna jest właśnie PCOS :/ ale mam dwójkę dzieci poczęte naturalnie i donoszone bez problemu wiec jeżeli jest owulacja to się uda :)
 
Hej hej Dziewczyny, znowu się trochę podłącze, kilka dni temu wstawiałam zdj testu na którym coś niby widziałam, wtedy robiłam o czułości 25, dzisiaj o czułości 10 dzisiaj 26dc i wygląda to tak... Znowu chyba nic z tego:( ale nadzieja jest bo jest taka delikatna linia... CO Wy na to? :)
IMG_20200531_090715.jpg
 
Ja widzę cień cienia [emoji7]
Hej hej Dziewczyny, znowu się trochę podłącze, kilka dni temu wstawiałam zdj testu na którym coś niby widziałam, wtedy robiłam o czułości 25, dzisiaj o czułości 10 dzisiaj 26dc i wygląda to tak... Znowu chyba nic z tego:( ale nadzieja jest bo jest taka delikatna linia... CO Wy na to? :) Zobacz załącznik 1126828
 
reklama
Nie wiem, robię jakieś z allegro, bo kupiłam 13 szt [emoji23]
Został mi jeszcze jeden test z apteki ale to jutro go zrobię :)
Wrzucam zdj tych z 3 dni, z tym że pierwszy był wykonany w pt w południe, drugi wczoraj rano i trzeci dzisiaj rano :) 2 są już wyschnięte a dzisiejszy jeszcze nie ;) Zobacz załącznik 1126825
Ale przecież one ciemnieją? [emoji848]
Ale krechy [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry