reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dobrze cisnij to tam [emoji23][emoji23][emoji23] Ja owulacyjne zamiawialam na allegro. 50 szt chyba za 15 zł o ile dobrze pamiętam. On przyjmuje w Janikowie na NFZ. Musiałbyś zadzwonić w przyszłym tygodniu do ośrodka i zapytać jaki ma termin. A prywatnie teraz do niego jeździłam. Ma gabinet w Inie na Świętokrzyskiej. Bierze tylko 150 zł także spoko [emoji4] Bo Styga podobno już 250 czy 280 więc trochę przegięcie [emoji2356] Jeżeli chodzi o testy to na zdjęciu jeden jest właśnie peak czyli kilka godzin przed owu A drugi negatywny więc sobie zobacz [emoji4]
Dzisiaj jeszcze nie robiłam no nie mam testów już [emoji1787] chyba, że skocze gdzieś kupić, ale jak dziś znow wyjdzie taki sam [emoji2955] wiem, że po pozytywie nie powinno się robić już testów, ale różnią się dużo po? [emoji3166] on przyjmuje prywatnie czy nfz? Długo się do niego czeka? Tsh miałam niedawno robione i w normie, ale jeszcze dla pewności w przyszłym tyg się zbadam. Chyba, że nie będę musiała bo przez ostatni tydzień płodnych dni nie odpuszczam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787] aż mój chłop ma mnie dość [emoji2960][emoji2958][emoji2960]
20200114_211320.jpeg
20200111_224752.jpeg
20200113_202632.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ja jestem już prawie po @.
Zaczynam 5 cykl starań i mam nadzieję że owocne.
Dawno chyba tu żadna nie zafasolkowała,
I oby te wasze cienie okazały się ciążowe bo będę zła 😈😅
Zamówiłam sobie w tym miesiącu żel niby pomagający poczęciu ale bardziej ze względu na brak śluzu płodnego. Nie wiem czym to spowodowane ale daje sobie ostatni miesiąc i lecę się badać na początek hormonki.
@MamaBuni ja też w tym miesiącu ziółka włączyłam. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Hej dziewczyny,
Ja jestem już prawie po @.
Zaczynam 5 cykl starań i mam nadzieję że owocne.
Dawno chyba tu żadna nie zafasolkowała,
I oby te wasze cienie okazały się ciążowe bo będę zła 😈😅
Zamówiłam sobie w tym miesiącu żel niby pomagający poczęciu ale bardziej ze względu na brak śluzu płodnego. Nie wiem czym to spowodowane ale daje sobie ostatni miesiąc i lecę się badać na początek hormonki.
@MamaBuni ja też w tym miesiącu ziółka włączyłam. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Też to zauważyłam że w tym miesiącu jakoś słabo . Zawsze jest co jakiś czas wysyp
 
Hej dziewczyny,
Ja jestem już prawie po @.
Zaczynam 5 cykl starań i mam nadzieję że owocne.
Dawno chyba tu żadna nie zafasolkowała,
I oby te wasze cienie okazały się ciążowe bo będę zła 😈😅
Zamówiłam sobie w tym miesiącu żel niby pomagający poczęciu ale bardziej ze względu na brak śluzu płodnego. Nie wiem czym to spowodowane ale daje sobie ostatni miesiąc i lecę się badać na początek hormonki.
@MamaBuni ja też w tym miesiącu ziółka włączyłam. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nadziejka jakie ziółka włączyłaś? Też biorę pod uwagę, ale jakoś tak trochę nieufnie do nich podchodzę. Chociaż za skrócenie cyklu i przyspieszenie owu to bym się dała pokroić 🙏
 
Nadziejka jakie ziółka włączyłaś? Też biorę pod uwagę, ale jakoś tak trochę nieufnie do nich podchodzę. Chociaż za skrócenie cyklu i przyspieszenie owu to bym się dała pokroić 🙏
Zioła Ojca Klimuszki. Niby zioła dziewczyny ale też trzeba uważać. Czytałam na prawdę jest dużo dziewczyn którym być może to właśnie one pomogły.ze właśnie @ się skrócił, że hormony się wyregulowały, że mniej boli podczas trudnych dni, no ale były też dziewczyny na którym nie robiło to żadnej różnicy i dziewczyny którym wogole wszystko poprzestawiało. Pije od początku cyklu i narazie nic nie mogę więcej powiedzieć o nich tylko tyle że są 🤢 😅 też nie ufnie podchodziłam, że bardziej zaszkodzą niż pomogą czy coś. No ale ryzykuje.
 
reklama
Zioła Ojca Klimuszki. Niby zioła dziewczyny ale też trzeba uważać. Czytałam na prawdę jest dużo dziewczyn którym być może to właśnie one pomogły.ze właśnie @ się skrócił, że hormony się wyregulowały, że mniej boli podczas trudnych dni, no ale były też dziewczyny na którym nie robiło to żadnej różnicy i dziewczyny którym wogole wszystko poprzestawiało. Pije od początku cyklu i narazie nic nie mogę więcej powiedzieć o nich tylko tyle że są 🤢 😅 też nie ufnie podchodziłam, że bardziej zaszkodzą niż pomogą czy coś. No ale ryzykuje.

Dzięki, chyba też pobuszuję w poszukiwaniu informacji i może się skuszę od kolejnego cyklu :)
 
Do góry