reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jak dla mnie to Ci powiem że 18-19 jest najcenniejszy. Dzisiaj coś wyszło? Nie byłam niby u niego Ale moja mama była raz... Jakoś go źle odebrala [emoji23][emoji23] Ale od 1 czerwca wraca Rusak w Janikowie. Ja to mega palcem. Mi teraz prowadzi ciążę i jestem bardzo zadowolona. W sumie zawsze do niego chodziłam. Kiedyś też sądziłam że Styga dobry lekarz Ale podobno się już wypalił tylko kasa się dla niego liczy więc ja z niego zrezygnowałam. Idź się przebadaj i zobacz. A z tarczyca maz z wszytsko w porządku?
O to chyba po ananasie zjem ogórkową [emoji23]... w następnym tygodniu planuje iść na badania krwi tzn wszystkie hormonalne bo już podobno można u nas [emoji1787] a do lekarza hmm szczerze? Byłam w zeszłym roku ostatnio we wrześniu u Horbatiuka ale będę musiała na dniach poszukać innego kto mi pomoze jak w tym cyklu nie wyjdzie. [emoji19] ostatni test robiłam wczoraj i ja już serio nie wiem czy był pozytyw czy nie..
 
Cześć dziewczyny, trochę podczytywałam różne wątki tutaj i postanowiłam do Was dołączyć.
Trochę o mnie, od prawie roku staramy się o dziecko, nie spinałam się specjalnie, bo mamy już dwóch synów, ale chcielismy trzecie dziecko, no i jakoś to nie wychodzi, pierwszy to było zaskoczenie, drugi zaplanowany był na wiosnę 2013r,ale zaszłam w ciążę pół roku szybciej, w sumie dwa miesiące po odstawieniu antykoncepcji, więc chyba temu tak szybko zaszłam, gin mówił, że po cc zdarza się, że może być ciężko z zajściem, cykle mam nieregularne od 29-31 dni, test owu miałam pozytywny w 18dc,jutro spodziewana @, od trzech dni jakoś mi niedobrze, naszła mnie ochota na czekoladę, a chyba z rok nie jadłam, bo za słodyczami nie przepadam, no i nie wytrzymałam, zrobiłam dzisiaj test, bo myślę, jakby miał być pozytyw to idealny prezent na urodziny, no ale cóż, jedna kreska😔więc czekam na @.
 
reklama
Jak dla mnie to Ci powiem że 18-19 jest najcenniejszy. Dzisiaj coś wyszło? Nie byłam niby u niego Ale moja mama była raz... Jakoś go źle odebrala [emoji23][emoji23] Ale od 1 czerwca wraca Rusak w Janikowie. Ja to mega palcem. Mi teraz prowadzi ciążę i jestem bardzo zadowolona. W sumie zawsze do niego chodziłam. Kiedyś też sądziłam że Styga dobry lekarz Ale podobno się już wypalił tylko kasa się dla niego liczy więc ja z niego zrezygnowałam. Idź się przebadaj i zobacz. A z tarczyca maz z wszytsko w porządku?

Dzisiaj jeszcze nie robiłam no nie mam testów już 🤣 chyba, że skocze gdzieś kupić, ale jak dziś znow wyjdzie taki sam 🤨 wiem, że po pozytywie nie powinno się robić już testów, ale różnią się dużo po? 🧐 on przyjmuje prywatnie czy nfz? Długo się do niego czeka? Tsh miałam niedawno robione i w normie, ale jeszcze dla pewności w przyszłym tyg się zbadam. Chyba, że nie będę musiała bo przez ostatni tydzień płodnych dni nie odpuszczam 😂😂😂🤣 aż mój chłop ma mnie dość 🤭🤫🤭
 
Do góry