reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Mieliśmy mieć bardzo huczne wesele, ale wyszło jak wyszło miało być 6.06.2020. Teraz cywilny a za rok impreza przeniesiona. Akurat minister pozwolił od 06.06 haha, mógł napisać tydzień wcześniej chociaż 😁😁
 
Dziewczyny mam do zrobienia badania typu prolaktyna ,estradiol ,DHEAS itp . Lekarz zapisał 3-5dc. Od trzech dni mam plamienia,dziś krew. Lepiej zrobić w piątek w 2 DC czy w ostatnim dniu czyli 5? Czy to bez różnicy?
 
Aktualnie 10 dc ostatni cykl 26 i co myślicie ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200528-204101_Gallery.jpg
    Screenshot_20200528-204101_Gallery.jpg
    258,7 KB · Wyświetleń: 92
Hej dziewczyny, wy tutaj takie miłe wieści a ja dzisiaj załamana.. odebrałam wyniki badania krwi i TSH 3.18.. Zbliża się owu a ja zero chęci na cokolwiek :( zdołował mnie ten wynik i już mam czarne myśli, że się na pewno nie uda i kolejny cykl spisany na straty... Wiem że koniecznie muszę iść na ponowne badanie TSH i ft3 i ft4 i umówić się do jakiegoś endokrynologa/ginekologa najlepiej 2 w 1 i działać żeby poprawić te wskaźniki :(
Ja tez ostatnio robiłam tsh i mam bardzo podobny wynik bo 3,112.. w czerwcu planuje iść na ponowne badania i do gino i prosić o leki żeby to zbić..
 
reklama
Wszytskiego najlepszego na nowej drodze zycia❤❤❤❤❤Mnie po owulacji strasznie jajniki kluja, tyle mialam energii a teraz czuje sie tak do kitu, moze ta pogoda albo stres czy sie udalo
 
Do góry