reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ani właśnie ja mam długie cykle, więc w tych dniach nie miałabym Jeszcze owu 🤣🤣 myślicie ze 6 dni po owu cos pokaże? I jak to jest skoro jest ponad dwucyfrowy znaczy, że owulacja była i pęcherzyk pękł? Czy to nie pokazuje, że doszlo do pęknięcia?
[/QUOTE]
Ja miałam w niedziele 15dc pozytywny test owu A progesteron zrobiłam we wtorek w 24 dc chciałam w 23 dc ale niestety byłam po nocce i nie chciało mi się jechać do laboratorium.
 
reklama
Ja polecam ugotowane porządnej ogorkowej [emoji23][emoji23] maz z zdjęcia tych testów? A nie była jeszcze u lekarza żadnego na badaniach? WGL co kogo chodzisz? [emoji4]
O to chyba po ananasie zjem ogórkową 😂... w następnym tygodniu planuje iść na badania krwi tzn wszystkie hormonalne bo już podobno można u nas 🤣 a do lekarza hmm szczerze? Byłam w zeszłym roku ostatnio we wrześniu u Horbatiuka ale będę musiała na dniach poszukać innego kto mi pomoze jak w tym cyklu nie wyjdzie. 😒 ostatni test robiłam wczoraj i ja już serio nie wiem czy był pozytyw czy nie..
 

Załączniki

  • 63D20F38-D380-4303-8323-D745B137CBE3.jpeg
    63D20F38-D380-4303-8323-D745B137CBE3.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 71
W tej aplikacji to za każdym razem inne wartości mi wychodzą 😄 no trudno, może nie dane mi obserwować swój cykl przez testy 😕
Ale u każdego wychodzą inne każdego dnia, bo poziom lhl się przecież zmienia. Ważne jest to, czy pokazuje Ci ten wyrzut tego hormonu i testy wcale nie musza każdego dnia ciemność. Możesz mieć nawet blade cały cykl z wyjątkiem tego jednego/dwóch dni.
 
Dziewczyny a polecicie jakieś testy owu tanie i sprawdzone? Bo zakupiłam 30 sztuk w aptece internetowej, ale jak porównuje z innymi to one nic nie pokazują :( dzis mam 21dc i te testy są z wczoraj, więc spodziewam się, że dzisiaj lub jutro może już będzie bardziej pozytyw. Śluz płodny od wczoraj, temp dziś skoczyla o pół stopnia. Strasznie późno już jest, ale chyba ja mam te cykle z miesiąca na miesiąc coraz dłuższe i dlatego tak :( w poprzednim 34 dni i też jak teraz myślę, to źle oszacowalam owu i dlatego się mogło nie udać.
Używałam tych samych i przez cały cykl miałam widoczne kreski ,raz mocniejsze raz mniej. Teraz kupiłam na sztuki po 1,50zl i polecam bardzo.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-05-28-13-46-54-960_pl.allegro.png
    Screenshot_2020-05-28-13-46-54-960_pl.allegro.png
    200,6 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Do góry