reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

32dc, test negatywny, brzuch boli i odrobina różowego śluzu. Tak bardzo chciałabym mieć nadzieję, że się uda :(
Witam w klubie. U mnie dzisiaj 32dc, 14 dzień po pozytywnym teście owu. Termin okresu na jutro. Test biały, więc nic z tego w tym cyklu nie będzie. Ja chyba odpuszczam powoli, jakoś coraz mniejszą potrzebę posiadania drugiego dziecka odczuwam przez tą wszystko, tym bardziej wizja operacji też mnie nie napawa optymizmem.
 
reklama
Hej Kochane od 3 lat staramy się. Dwa cykle na clo bez efektów. W tym cyklu zmiana na lamette. Urósł pęcherzyk... cykle mam 32-34dniowe. Owulacja była. W tamtą środę byłam u gina na monitoringu okazało się,że grubość endometrium 23mm ciałka żółtego też dużo. Lekarz powiedział,że to dobry znak. Od zeszłego tygodnia czuje cały czas kłucie w lewym jajniku. W sobotę mam zrobić betę jeśli nie przyjdzie@. Dziś mam 31dc, zawsze przed miesiączką miałam 2 dni plamienia teraz cisza. Wczoraj testowałam i jedna kreska :( myslicie ze jest jeszcze jakas szansa na dwie kreski w tym cyklu? I o co chodzi z tym kłuciem jajnika? Miała któraś z Was coś takiego?

Jasne że jest szansa.. nie u każdej pozytywny test ciazowy wychodzi przed terminem @ 😊 ja miałam takie klucia jajnika w którym była owulacja w tym cyklu, ale nie były one ciągłe, raczej takie chwilowe i puszczalo, albo np jak za szybko wstałam i się wyprostowalam to też to czułam..
 
Witam w klubie. U mnie dzisiaj 32dc, 14 dzień po pozytywnym teście owu. Termin okresu na jutro. Test biały, więc nic z tego w tym cyklu nie będzie. Ja chyba odpuszczam powoli, jakoś coraz mniejszą potrzebę posiadania drugiego dziecka odczuwam przez tą wszystko, tym bardziej wizja operacji też mnie nie napawa optymizmem.
Dzisiaj boli już mnie brzuch i krzyż, ciągle biegam do łazienki, bo boje się, że się zaczyna [emoji20]
 
Czesc Dziewczyny, potrzebuje porady, dopadlo mbie zapalenie drog moczowych, pierwsze objawy pojawily sie w nocy, od razu wzielam urofuraginw i juz jest lepiej. Owulacja wg. kalendarzyka na dzis i teraz nie wiem czy odpuscic juz w tym cyklu czy dzialac mimo to.

To zalezy jak sie czujesz. Ja mam ZUM od wczoraj i ostatnie o czym mysle to sex ;)
 
Dawno mnie tu nie było! Gratulacje dla wszystkich, którym się udało i trzymam kciuki za tych którzy jeszcze czekają;)

Jestem 4 dni po Owu. Kolejny cykl starań. Mam nadzieję że tym razem się uda.
Dzisiaj dopadła mnie migrena.. zastanawiam się czy mogę wziąć jakąś tabletkę przeciwbólową. Nie chciałabym zaszkodzić jeśli się udało..
 
Ja tam bym delikatnie zwróciła uwagę w końcu to obrzydliwe i naprawdę nie higieniczne. Teraz jak jest koronawirus to nawet chyba łatwiej się tym zająć bo prościej jej wytłumaczyć dlaczego i powiedz, że się boisz,że jesteś w ciąży, i że powinna tego przestrzegać bo to ważne dla dziecka. A mężowi, to bym porządnie nagadalam, że taki tchórz i woli ryzykować wasze zdrowie bo się mamusi boi zwrócić uwagę
Witam w klubie. U mnie dzisiaj 32dc, 14 dzień po pozytywnym teście owu. Termin okresu na jutro. Test biały, więc nic z tego w tym cyklu nie będzie. Ja chyba odpuszczam powoli, jakoś coraz mniejszą potrzebę posiadania drugiego dziecka odczuwam przez tą wszystko, tym bardziej wizja operacji też mnie nie napawa optymizmem.
ja 34 dzień cyklu średnio cykle 30 lub 31 dniowe
brzuch nie boli wcale w niedziele wieczorem na papierze kilka różowych kropel wczoraj kilka brązowych i nic
nie testuje czekam do weekendu
 
Ostatnia edycja:
Dawno mnie tu nie było! Gratulacje dla wszystkich, którym się udało i trzymam kciuki za tych którzy jeszcze czekają;)

Jestem 4 dni po Owu. Kolejny cykl starań. Mam nadzieję że tym razem się uda.
Dzisiaj dopadła mnie migrena.. zastanawiam się czy mogę wziąć jakąś tabletkę przeciwbólową. Nie chciałabym zaszkodzić jeśli się udało..

myślę, że nie ma co przesadzać, tabletka nie zaszkodzi.
 
reklama
Cześć wszystkim, postanowiłam przycupnąć i powrócić do śledzenia forum :) a trochę o mnie staramy się o dzidziusia już około 2 lat początkowo usg badania histeroskopia Hsg cudy niewidy wszystkie testy badania owulka jak w zegarku no ale coś nie wychodziło.. no i mamy winowajcę Żylaki powrózka nasiennego czekamy na badanie nasienia w obecnych czasach :(
 
Do góry