reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
32dc, test negatywny, brzuch boli i odrobina różowego śluzu. Tak bardzo chciałabym mieć nadzieję, że się uda :(

Ja podobnie 31 dc. Trochę bolą piersi ale nie jakoś mocno. Troche pociągnie w brzuchu i tyle. Zero śluzu. Testu nie robię. Może pod koniec tygodnia. :) Trzymam kciuki za Ciebie!
 
Hej Kochane od 3 lat staramy się. Dwa cykle na clo bez efektów. W tym cyklu zmiana na lamette. Urósł pęcherzyk... cykle mam 32-34dniowe. Owulacja była. W tamtą środę byłam u gina na monitoringu okazało się,że grubość endometrium 23mm ciałka żółtego też dużo. Lekarz powiedział,że to dobry znak. Od zeszłego tygodnia czuje cały czas kłucie w lewym jajniku. W sobotę mam zrobić betę jeśli nie przyjdzie@. Dziś mam 31dc, zawsze przed miesiączką miałam 2 dni plamienia teraz cisza. Wczoraj testowałam i jedna kreska :( myslicie ze jest jeszcze jakas szansa na dwie kreski w tym cyklu? I o co chodzi z tym kłuciem jajnika? Miała któraś z Was coś takiego?
 
reklama
Czesc Dziewczyny, potrzebuje porady, dopadlo mbie zapalenie drog moczowych, pierwsze objawy pojawily sie w nocy, od razu wzielam urofuraginw i juz jest lepiej. Owulacja wg. kalendarzyka na dzis i teraz nie wiem czy odpuscic juz w tym cyklu czy dzialac mimo to.
 
Do góry