reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej Kochane od 3 lat staramy się. Dwa cykle na clo bez efektów. W tym cyklu zmiana na lamette. Urósł pęcherzyk... cykle mam 32-34dniowe. Owulacja była. W tamtą środę byłam u gina na monitoringu okazało się,że grubość endometrium 23mm ciałka żółtego też dużo. Lekarz powiedział,że to dobry znak. Od zeszłego tygodnia czuje cały czas kłucie w lewym jajniku. W sobotę mam zrobić betę jeśli nie przyjdzie@. Dziś mam 31dc, zawsze przed miesiączką miałam 2 dni plamienia teraz cisza. Wczoraj testowałam i jedna kreska :( myslicie ze jest jeszcze jakas szansa na dwie kreski w tym cyklu? I o co chodzi z tym kłuciem jajnika? Miała któraś z Was coś takiego?
Ja od ok 5 miesiecy mam tak miesiac w miesiac.. Od owulki do okresu, boli mnie zawsze lewy jajnik. Niestety nie mam wiedzy co to moze oznaczać :( trzymam jednak kciuki za Twoje testowanie, bo dopoki nie ma @ nadzieja jest zawsze :)
 
reklama
Hej, 3mam za was kciuki.
Mogę cię o cos zapytać?
Mój mąż ma słabe nasienie i możliwe że to są żylaki.
Co mówią wasi lekarze? Czy po operacji jeśli możliwość, że nasienie się poprawi? Jakie są rokowania po takiej operacji? No i czy Twój mąż czuje, że coś tam jest nie tak? Mój nie ma żadnych objawów...
Bardzo dużo czytałam na ten temat, ale niektórzy mówią, że to nic nie wnosi,a niektórzy 50/50, może, ale nie musi pomoc.
Mamy termin do urologa na piątek, ale martwię się już strasznie [emoji2356]


EDIT : wow nie widziałam ze konwersacja się tak rozwinęła! Dajecie mi nadzieję, że jednak mamy szansę na ciążę naturalną!

Mój nic nie czuje ze jest nie tak nawet nie myślałam ze to u niego coś nie tak szczupły, lubi sport, raczej nie wygrzewa jąder ale lekarz stwierdził że możliwe że to od dźwigania w pracy i usg jednoznacznie stwierdziły żylaki 4 miesiące brania Fertilmen plus nic nie dały... i jedyna opcja jeżeli wyniki nasienia wyjdą beznadziejnie to operacja ja co miesiąc monitoring i owu jest, okres także zobaczymy jak to będzie :/
 
Z tym zabiegiem na żylaki to niestety tak jest, że poprawa wyników nie jest gwarantowana. Uważam jednak , że warto zaryzykować.
Hej, 3mam za was kciuki.
Mogę cię o cos zapytać?
Mój mąż ma słabe nasienie i możliwe że to są żylaki.
Co mówią wasi lekarze? Czy po operacji jeśli możliwość, że nasienie się poprawi? Jakie są rokowania po takiej operacji? No i czy Twój mąż czuje, że coś tam jest nie tak? Mój nie ma żadnych objawów...
Bardzo dużo czytałam na ten temat, ale niektórzy mówią, że to nic nie wnosi,a niektórzy 50/50, może, ale nie musi pomoc.
Mamy termin do urologa na piątek, ale martwię się już strasznie [emoji2356]


EDIT : wow nie widziałam ze konwersacja się tak rozwinęła! Dajecie mi nadzieję, że jednak mamy szansę na ciążę naturalną!
 
Po owu parę plastrów dziennie przez kilka dni. Nie można jeść zbyt długo, bo jeśli dojdzie do zagnieżdżenia to może zaszkodzić. Maksymalnie kilka dni😊
Ja właśnie dzisiaj zaczynam jeść
Hej ja dopiero dziś mogłam u siebie dostać świeżego ananasa ale jestem już 5 dni po owu, włącznie z dniem dzisiejszym. Opłaca mi się to jeszcze jeść?? Zastąpiłam go sobie wcześniej suszonymi morelami bo dziewczyny też o tym pisaly 😉
 
Ananas pomaga? Te z puszki można jesc? Pierwsze słyszę
Z puszki podobno nie tak bardzo. W środku ananasa jest najwięcej tego związku (nie pamiętam jak się nazywa), który pomaga w zagniezdzeniu.
Na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Nawet mama ginekolog o tym mówiła [emoji4]
 
Ananas pomaga? Te z puszki można jesc? Pierwsze słyszę
I jakie owoce pomagają w zagnieżdżeniu?
Okres mi sie skończył, tablet pregna i castangus przyszły, czekam na testy i bede działać.
Powiedziecie gdzie mogę znaleźć informacje na temat tych ananasów czy moreli??
, 😁😁pomidory, Papryka, łosoś, szpinak juz mam, to tez ponoc jest dobre przy staraniach o dzidziusia.
 
Z puszki podobno nie tak bardzo. W środku ananasa jest najwięcej tego związku (nie pamiętam jak się nazywa), który pomaga w zagniezdzeniu.
Na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Nawet mama ginekolog o tym mówiła [emoji4]
Czyli jutro będę musiała sie przejść do sklepów i kupić anananasa,tylko czy go dostanę 🙈
 
reklama
Z tym zabiegiem na żylaki to niestety tak jest, że poprawa wyników nie jest gwarantowana. Uważam jednak , że warto zaryzykować.
Jest jakaś taka nowa metoda, bez jakiegokolwiek cięcia, wchodzą rurką do żyły w nodze i zamykają tą żyłę z żylakiem. Podobno czas rekonwalescencji jeden dzień! Słyszałaś coś o tym?
 
Do góry