reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, podczytuję Was od jakiś 3 miesięcy, ale dopiero zdecydowałam się napisać :) ostatnio wysyp pozytywnych wieści, także zbiorczo gratuluję!
W skrócie o mnie - staramy się dość niedługo, bo czwarty cykl (od razu po odstawieniu anty), ale od początku wiedziałam, że nie będzie kolorowo, bo mam jeden niedrożny jajowód (przez zrosty pooperacyjne).
Termin @ przypada na poniedziałek, ale już mam taką wkrętę z objawami, że chyba tylko z Wami mogę się tym podzielić 😂 z jakiegoś powodu od razu poczułam się jakbym Was znała od dawna. Cykle mam ok. 30dni, ale są wahnięcia, pewnie jeszcze się nie wyregulowaly po odstawieniu hormonów. A więc pobolewa mnie podbrzusze (ale jakby inaczej niż na @), mam furę energii (jakoś nie doświadczam tego przed @, raczej mocne PMS) i uwaga - wyrosło mi w ostatnich dniach całe mnóstwo nowych włosów na głowie. Dosłownie druga grzywka będzie, a nie brałam żadnych preparatów 😂 kreski na dwóch testach owulacyjnych dość widoczne, ale nie tak samo ciemne jak przy pozytywach (tak, też zrobiłam test owulacyjny tuż przed okresem nie wiem po co...;))jestem 11dpo i ledwo się powstrzymałam, żeby nie kupić testu dziś... No i walczę dalej z tymi "przeczuciami", na szczęście już z babyboomowym wsparciem - zwłaszcza jak w poniedziałek czy wtorek znowu będzie biel ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od jakiś 3 miesięcy, ale dopiero zdecydowałam się napisać :) ostatnio wysyp pozytywnych wieści, także zbiorczo gratuluję!
W skrócie o mnie - staramy się dość niedługo, bo czwarty cykl (od razu po odstawieniu anty), ale od początku wiedziałam, że nie będzie kolorowo, bo mam jeden niedrożny jajowód (przez zrosty pooperacyjne).
Termin @ przypada na poniedziałek, ale już mam taką wkrętę z objawami, że chyba tylko z Wami mogę się tym podzielić 😂 z jakiegoś powodu od razu poczułam się jakbym Was znała od dawna. Cykle mam ok. 30dni, ale są wahnięcia, pewnie jeszcze się nie wyregulowaly po odstawieniu hormonów. A więc pobolewa mnie podbrzusze (ale jakby inaczej niż na @), mam furę energii (jakoś nie doświadczam tego przed @, raczej mocne PMS) i uwaga - wyrosło mi w ostatnich dniach całe mnóstwo nowych włosów na głowie. Dosłownie druga grzywka będzie, a nie brałam żadnych preparatów 😂 kreski na dwóch testach owulacyjnych dość widoczne, ale nie tak samo ciemne jak przy pozytywach (tak, też zrobiłam test owulacyjny tuż przed okresem nie wiem po co...;))jestem 11dpo i ledwo się powstrzymałam, żeby nie kupić testu dziś... No i walczę dalej z tymi "przeczuciami", na szczęście już z babyboomowym wsparciem - zwłaszcza jak w poniedziałek czy wtorek znowu będzie biel ;)

Jeżeli @ nie przyjdzie w poniedziałek to spokojnie możesz już kupować test o największej czułości i we wtorek z porannego moczu testowanie!! Trzymam kciuki, abyś we wtorek pochwaliła się tutaj kreseczkami 🤩
 
Dziewczyny kochane na ile dni przed @ macie objawy pms ewentualnie ciążowe?? Zostało mi 8 dni i nic...nic (zawsze na 10-12 dni włączał się bol piersi, bezsenność, nocne poty..)
 
Hej. Ostatnio bardzo zapracowana jestem i nie miałam czasu was odwiedzać 😥 ja 17 dzień spóźnienia nie wiem co robić.... Chyba nigdy mi się tyle nie spóźnił A przynajmniej odkąd zwracam na to uwagę. 😥 iść w poniedziałek do lekarza ? Bo jeden przyjmuje ale on taki czasami wrednawy jest, więc sama nie wiem A moja Pani doktor szczerze to nawet nie wiem czy teraz przyjmuje ....
 
Hej. Ostatnio bardzo zapracowana jestem i nie miałam czasu was odwiedzać 😥 ja 17 dzień spóźnienia nie wiem co robić.... Chyba nigdy mi się tyle nie spóźnił A przynajmniej odkąd zwracam na to uwagę. 😥 iść w poniedziałek do lekarza ? Bo jeden przyjmuje ale on taki czasami wrednawy jest, więc sama nie wiem A moja Pani doktor szczerze to nawet nie wiem czy teraz przyjmuje ....
Idź koniecznie, niech Ci da skierowanie na bad hormonalne
 
Hej. Ostatnio bardzo zapracowana jestem i nie miałam czasu was odwiedzać 😥 ja 17 dzień spóźnienia nie wiem co robić.... Chyba nigdy mi się tyle nie spóźnił A przynajmniej odkąd zwracam na to uwagę. 😥 iść w poniedziałek do lekarza ? Bo jeden przyjmuje ale on taki czasami wrednawy jest, więc sama nie wiem A moja Pani doktor szczerze to nawet nie wiem czy teraz przyjmuje ....
Ja bym poszła do lekarza.
Warto sprawdzić co jest powodem.
 
Gratuluję Wam wszystkim dziewczyny!! Piękne wieści.
Ja ten cykl mega dziwaczny... ogromny ból piersi szybko po owulacji, szybsze przyjście @
Bardzo skąpe krwawienie 🙄 dziś 3 dzień... A praktycznie nic nie ma... pierwszego dnia plamienie i późnym wieczorem krwawienie... W ciągu dnia mało... I w nocy znowu trochę... myślałam, że dziś się rozwinie A tu prawie nic... do tego ból brzucha i dalej bolące piersi 😱 normalnie dzień przed @ nie bolały Albo q pierwszy dzień ustawał ból...
 
Dziewczyny apropo objawów, wierzcie mi na słowo miałam cykl w którym głowę bym dała że jestem w ciąży, wszystkie możliwe objawy +miesiączka później o 2 dni, ale te głupie testy białe wychodziły.
Tak mnie zdenerwował ten cykl że w kolejnym (patrząc też na sytuacje z wirusem) stwierdziłam że okej będę robić testy owu żeby wiedzieć co i jak ale mężowi o moich wynikach nie mówiłam;p seks był codziennie, w dniu owulacji nawet 2 razy i po owulacji jeszcze też dzień czy dwa poprawialismy. Nie zaglądałam WGL w tym cyklu na forum aż do 7 dpo, nie doszukiwalam się objawów bo niby czemu nagle miałoby nam się udać, nawet 8dpo zrobilam test ten paskowy horienmedocial no i biel nad biela (zrobilam bo z @HappyBabyMama dogadalysmy ze zrobimy razem) skoro wyszla biel (wcale sie tym nie zdziwilam) stwierdzilam ze zrobię w 10dpo tak poprostu, zrobiłam z horienmedical strumieniowy czułość 10 i położyłam jak zwykle obok, zajelam się telefonem i jakie było moje zaskoczenie jak nawet nie po 5 minutach pojawiła się 2 kreska, no myslalam ze z tej lazienki wyskocze jak poparzona.
Teraz jestem w 9tc i powiem tyle, głowa zmienia wszystko, totalnie wszystko. W udanym cyklu nie sprawdzałam piersi, nie szukałam objawów w każdej minucie i znalazłam 2 kreski na teście.
Sama myślałam że nie da się nie myśleć, nie sprawdzać, ale jednak przychodzi moment kiedy głowa sama odpuszcza i daje działać organizmowi ;)
Trzymam kciuki za wszystkie kreski żeby się przerodziły w piękne serduszka A potem nudne miesiące ciąży, a wszystkim które kolejny raz witają 1dc powiem tyle, nie wyszło teraz, ale może wyjść jutro więc kochajcie się ile wlezie, wtedy kiedy wam się chce i nie myślcie czy aby na pewno codziennie to dobrze czy nie lepiej co dwa dni, wasza "ochota" to najlepszy doradca ;*
nie poddajemy się i będzie dobrze ;)
 
reklama
Witam się oficjalnie w 1dc 😔
Nie wiem, jakoś mnie to podłamało, bo wkręciłam sobie, że mogło się udać.
Czuję się zmięta bardzo. Nie myślałam, że tak to przeżyje.. Chyba muszę odpuścić chwilę forum 🙄 ale cieszę się z każdej waszej 2 kreseczki kochane...
 
Do góry