reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny a te testy to jaką mają czułość?
Zobacz załącznik 1114175

@Blaankaa dopiero teraz doczytalam, że pytałaś o test - przepraszam.
Dziś robiłam test z DOZa płytkowy o czułości 10
Chyba już nie mam w domu o czułości 10. Bo zostały mi tylko clearblue i te góry (dostałam je gratis od tego sprzedawcy tanich testów owulacyjnych z allegro, o którym wspominałaś). Także wszystkie chyba mają czułość 25.
Więc jutro nie będę robiła testu tylko skocze w poniedziałek na betę 😉
Za to porobię owulacyjne - wiecie jestem nałogowym testerem 🙈😂
Ja właśnie ten robiłam dziś , 7dpo i słaba kreska jest😁
 
reklama
Te mają właśnie 25
Dziewczyny a te testy to jaką mają czułość?
Zobacz załącznik 1114175

@Blaankaa dopiero teraz doczytalam, że pytałaś o test - przepraszam.
Dziś robiłam test z DOZa płytkowy o czułości 10
Chyba już nie mam w domu o czułości 10. Bo zostały mi tylko clearblue i te góry (dostałam je gratis od tego sprzedawcy tanich testów owulacyjnych z allegro, o którym wspominałaś). Także wszystkie chyba mają czułość 25.
Więc jutro nie będę robiła testu tylko skocze w poniedziałek na betę [emoji6]
Za to porobię owulacyjne - wiecie jestem nałogowym testerem [emoji85][emoji23]
 
.

O to fajnie 😁 dobrze wiedzieć, ja się skusze się w poniedziałek. Niech dziecko urośnie 😂
U Ciebie mega szybko wyszło 😉
Też się dziwię ale od prawie samej owulki ciągnięcia w brzuchu,kłucie w jajniku,zmęczenie i uczucie jakby zaraz @ miała się zacząć. W poniedziałek na betę chyba pójdę jak na teście drugą kreske widać. Będę miała czarno na białym czy na pewno jest fasolka😁
 
Myślałam też że te testy co w gratisie były może jakieś zepsute czy coś. Ale przyznam się,że wczoraj też robiłam😋 u góry jest z wczoraj na dole z dziś więc raczej jest ok 😂
 

Załączniki

  • IMG_20200502_190141.jpg
    IMG_20200502_190141.jpg
    697,6 KB · Wyświetleń: 138
Myślałam też że te testy co w gratisie były może jakieś zepsute czy coś. Ale przyznam się,że wczoraj też robiłam😋 u góry jest z wczoraj na dole z dziś więc raczej jest ok 😂
Wow! A w którym dniu cyklu jesteś? :D w poniedziałek obowiązkowo czekamy na bete!! 🥳
 
Ja w tym cyklu testy owu chyba bede robic przez cały cykl 🤣 lubie testowac jak Ty @rossig do tego w końcu stwierdziłam że będę codziennie badać śluz żeby sprawdzić czy mi się wszystko pokrywa 😉 no i ten ananasek wjeżdża 🤣
 
reklama
Ja w tym cyklu testy owu chyba bede robic przez cały cykl 🤣 lubie testowac jak Ty @rossig do tego w końcu stwierdziłam że będę codziennie badać śluz żeby sprawdzić czy mi się wszystko pokrywa 😉 no i ten ananasek wjeżdża 🤣
Ja Wam powiem że ananasek i morelki suszenie zawsze na podwieczorek były 😁
 
Do góry