reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Witam się oficjalnie w 1dc 😔
Nie wiem, jakoś mnie to podłamało, bo wkręciłam sobie, że mogło się udać.
Czuję się zmięta bardzo. Nie myślałam, że tak to przeżyje.. Chyba muszę odpuścić chwilę forum 🙄 ale cieszę się z każdej waszej 2 kreseczki kochane...
Uda się następnym razem !! Musi ! Ja po becie też trochę byłam zła, ale co gorsza do mnie nie chce teraz przyjść @ już nie wiem co gorsze ...
 
reklama
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od jakiś 3 miesięcy, ale dopiero zdecydowałam się napisać :) ostatnio wysyp pozytywnych wieści, także zbiorczo gratuluję!
W skrócie o mnie - staramy się dość niedługo, bo czwarty cykl (od razu po odstawieniu anty), ale od początku wiedziałam, że nie będzie kolorowo, bo mam jeden niedrożny jajowód (przez zrosty pooperacyjne).
Termin @ przypada na poniedziałek, ale już mam taką wkrętę z objawami, że chyba tylko z Wami mogę się tym podzielić 😂 z jakiegoś powodu od razu poczułam się jakbym Was znała od dawna. Cykle mam ok. 30dni, ale są wahnięcia, pewnie jeszcze się nie wyregulowaly po odstawieniu hormonów. A więc pobolewa mnie podbrzusze (ale jakby inaczej niż na @), mam furę energii (jakoś nie doświadczam tego przed @, raczej mocne PMS) i uwaga - wyrosło mi w ostatnich dniach całe mnóstwo nowych włosów na głowie. Dosłownie druga grzywka będzie, a nie brałam żadnych preparatów 😂 kreski na dwóch testach owulacyjnych dość widoczne, ale nie tak samo ciemne jak przy pozytywach (tak, też zrobiłam test owulacyjny tuż przed okresem nie wiem po co...;))jestem 11dpo i ledwo się powstrzymałam, żeby nie kupić testu dziś... No i walczę dalej z tymi "przeczuciami", na szczęście już z babyboomowym wsparciem - zwłaszcza jak w poniedziałek czy wtorek znowu będzie biel ;)
Hej, witaj w świrolandii 😂 też cały czas robię owulacyjne testy. Dziś prawie pozytyw. Pokaz Twoje 😁
Zrób jutro rano test ciążowy bo masz fajne objawy 😉
 
Hej. Ostatnio bardzo zapracowana jestem i nie miałam czasu was odwiedzać 😥 ja 17 dzień spóźnienia nie wiem co robić.... Chyba nigdy mi się tyle nie spóźnił A przynajmniej odkąd zwracam na to uwagę. 😥 iść w poniedziałek do lekarza ? Bo jeden przyjmuje ale on taki czasami wrednawy jest, więc sama nie wiem A moja Pani doktor szczerze to nawet nie wiem czy teraz przyjmuje ....

17 dni to faktycznie dużo, nawet dla własnego spokoju zapisz się do lekarza, niech sprawdzi co tam się dzieje 😊
Nie chorowalas w tym miesiącu, albo nie miałaś jakiegoś bardziej nerwowego czasu?
 
Hej. Ostatnio bardzo zapracowana jestem i nie miałam czasu was odwiedzać 😥 ja 17 dzień spóźnienia nie wiem co robić.... Chyba nigdy mi się tyle nie spóźnił A przynajmniej odkąd zwracam na to uwagę. 😥 iść w poniedziałek do lekarza ? Bo jeden przyjmuje ale on taki czasami wrednawy jest, więc sama nie wiem A moja Pani doktor szczerze to nawet nie wiem czy teraz przyjmuje ....
Idź koniecznie do lekarza, to jest niepokojące 🙄
Witam się oficjalnie w 1dc 😔
Nie wiem, jakoś mnie to podłamało, bo wkręciłam sobie, że mogło się udać.
Czuję się zmięta bardzo. Nie myślałam, że tak to przeżyje.. Chyba muszę odpuścić chwilę forum 🙄 ale cieszę się z każdej waszej 2 kreseczki kochane...
Ojej... Szkoda strasznie. Zjedź kawał dobrej czekolady i popij mocno winem. Nie jesteś w ciąży to można - powinno pomóc 🤗
Jeśli masz taką potrzebę to faktycznie opuść forum, ale wracaj do nas szybko z nowymi siłami 💪
 
Dziewczyny wiem że może to nieodpowiednie miejsce ale wiem że była tu jedna z was która chyba jest kadrowa.. Jak to wygląda teraz z l4 i macierzyńskim jak jest przestój ekonomiczny? Coś się zmienia?
 
Ja mam dzisiaj 26 dc. Termin @na dzisiaj i póki co cisza.
Wczoraj test biel wizira 😭 poleciałam na bete rano, bo mam niedaleko i przy okazji od razu pakiet tarczycowy, bo dawno nie badałam.
No zobaczymy...

u mnie dziś 28dc (dzień okresu), wczoraj test i również biel...ale jak bylam z moją córciom w ciazy dwie kreski i to slabe mialam dopiero tydzień po dacie planowanej@.
 
Chciałam Was dziewczyny dopytać o badania w diagnostyce bo Wy wiecie wszystko 😁 na stronie nie mogę znaleźć informacji czy można płacić kartą?
Napisane jest również, że nie trzeba się umawiać, ale zastanawiam się czy w związku z koroną coś się zmieniło? 🤔
I jeszcze pytanie o zamówienie online. Dodaje badanie do koszyka i system chce przejść do płatności. Ale doczytalam, że na maila przyjdzie voucher w pdf - trzeba go wydrukować i przynieść. A ja nie mam drukarki.
Dużo droższe są opłaty jak się tak przychodzi z ulicy, a nie kupuje online?
Sorry za tyle pytań, ale ciemna jestem w tym temacie. Nic za bardzo na stronie nie mogę znaleźć. A nigdy w życiu bety nie robiłam 😁
 
reklama
@rossig najlepiej zadzwonić do swojej placówki, bo u mnie 4 placówki q mieście i każda inny cennik i inne warunki.

Ja też na razie odpuszczam trochę forum. Na pewno trochę będę zaglądać, ale nie tak jak do tej pory... Za bardzo się nakręcam A potem za bardzo przeżywam;((((
 
Do góry