reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku


Jakiej czułości mąż kupił test? Minęło już min. 14 dni od dnia owulacji? 😘 Tak jak napisała Nadziejka90 - dopoki @ się nie pojawi, zawsze jest nadzieja! Wiele dziewczyn tutaj pisało że nawet do 7 dni po terminie spodziewanej @ test wychodził im negatywny, także nie trać nadziei i nie załamuj się! Trzymam kciuki żeby ta biel przerodziła się w kreseczki!
 
reklama
Ja mam te z Allegro i u mnie sprawdzają się super. Jak była owulacja to pięknie pokazywał, a jak brak to była blada kreska.
[/QUOTE]
No to nie wiem, może w takim razie faktycznie nie mam owu. Nie udało mi się kupić innych testów, jakoś wszystko ostatnio kupowaliśmy z dostawą do domu i się nie przełamaliśmy , żeby wejść do apteki 🙈 chyba czas porzucić nadzieję i sobie odpuścić. Leczyć niepłodności póki co nie będę póki jest się tak trudno dostać się do lekarza, z resztą z pieniążkami u nas też teraz słabiej. Trudno, robię sobie wolne od starań do odwołania. Jestem już tym zmęczona. Trzymam za Was kciuki! Samych dwóch kresek Wam życzę, tak żeby ten wątek stal się niepotrzebny, bo wszystkie zajdą w pierwszym cyklu 😄 pomarzyć warto :) trzymajcie się :)
 
Dziewczyny. Serce mi stanęło.. Podcierajac się coś mnie zaklulo po prawej stronie. Dokładnie tam gdzie jajnik. One przy szczupłych osobach i dociskaniu są do wyczucia. Po prawej stronie, tam gdzie była owu. Mam jakby powiększony jajnik? Boże nie jestem pewna cyz to jajnik ale raczej tak. Po drugiej stronie coś podobnego wyczuwam, ale o wiele mniej grubsze? Zwariowalam. Ale wpisując coś w neta od razu rak , guz... Już nawet nic nie szukam. W pon chyba zadzwonię i umówię się do lekarza.. Zdenerowalam się co nie miara [emoji17]
Wiktoria nic tam nie dotykaj. Zostaw w spokoju dziecko 😂
Jeśli serio Cie to niepokoi to umów się do lekarza. Tak naprawdę może to być wszystko i nic.
 
Dlatego uwielbiam ta grupę. Chyba jutro rano zrobię test. [emoji23] A tak serio na pewno pójdę do lekarza, dla spokojnosci
Wiktoria nic tam nie dotykaj. Zostaw w spokoju dziecko [emoji23]
Jeśli serio Cie to niepokoi to umów się do lekarza. Tak naprawdę może to być wszystko i nic.
 
A tu apropo mojego nie nakrecania się [emoji23]


"W miejscu, z którego została uwolniona w danym cyklu miesięcznym komórka jajowa, dochodzi po zapłodnieniu do wytworzenia ciałka żółtego. Od ciałka żółtego zależy utrzymanie ciąży do około 8-9 tygodnia jej trwania. Ciałko żółte w tym okresie powiększa się, dlatego jeden z jajników (odpowiedzialny za jajeczkowanie w cyklu, w którym doszło do zapłodnienia) może być większy od drugiego, który także jest powiększony. "
 
No to nie wiem, może w takim razie faktycznie nie mam owu. Nie udało mi się kupić innych testów, jakoś wszystko ostatnio kupowaliśmy z dostawą do domu i się nie przełamaliśmy , żeby wejść do apteki 🙈 chyba czas porzucić nadzieję i sobie odpuścić. Leczyć niepłodności póki co nie będę póki jest się tak trudno dostać się do lekarza, z resztą z pieniążkami u nas też teraz słabiej. Trudno, robię sobie wolne od starań do odwołania. Jestem już tym zmęczona. Trzymam za Was kciuki! Samych dwóch kresek Wam życzę, tak żeby ten wątek stal się niepotrzebny, bo wszystkie zajdą w pierwszym cyklu 😄 pomarzyć warto :) trzymajcie się :)
Ojej 😥 a może po prostu u Ciebie nie wychodzą testy. Wiem, że są takie kobiety. Albo faktycznie nie masz owu - wystarczyłyby porządne leki na stymulacje i po miesiącu byłabyś w ciąży może.
Mimo wszystko nigdy się nie poddawaj! Daj sobie na luz i wracaj tu, albo od razu na drugą stronę mocy 😉
 
reklama
U mnie 8 dpo też była biel bieli, dopiero 10 dpo się pokazała kreska

Dziewczyny a te testy to jaką mają czułość?
Zobacz załącznik 1114175

@Blaankaa dopiero teraz doczytalam, że pytałaś o test - przepraszam.
Dziś robiłam test z DOZa płytkowy o czułości 10
Chyba już nie mam w domu o czułości 10. Bo zostały mi tylko clearblue i te góry (dostałam je gratis od tego sprzedawcy tanich testów owulacyjnych z allegro, o którym wspominałaś). Także wszystkie chyba mają czułość 25.
Więc jutro nie będę robiła testu tylko skocze w poniedziałek na betę 😉
Za to porobię owulacyjne - wiecie jestem nałogowym testerem 🙈😂
Te mają 25 czułość, jedne strumieniowe mają 10 czułość ale i tak kiepskie. Niby 10 A mało czułe
 
Do góry