reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Chciałam Was dziewczyny dopytać o badania w diagnostyce bo Wy wiecie wszystko [emoji16] na stronie nie mogę znaleźć informacji czy można płacić kartą?
Napisane jest również, że nie trzeba się umawiać, ale zastanawiam się czy w związku z koroną coś się zmieniło? [emoji848]
I jeszcze pytanie o zamówienie online. Dodaje badanie do koszyka i system chce przejść do płatności. Ale doczytalam, że na maila przyjdzie voucher w pdf - trzeba go wydrukować i przynieść. A ja nie mam drukarki.
Dużo droższe są opłaty jak się tak przychodzi z ulicy, a nie kupuje online?
Sorry za tyle pytań, ale ciemna jestem w tym temacie. Nic za bardzo na stronie nie mogę znaleźć. A nigdy w życiu bety nie robiłam [emoji16]
Ja robiłam często w diagnostyce. Płatność kartą , szłam normalnie rano bez omawiania, nie wiem jak jest teraz. Mialam zniżkę na kartę stałego klienta. Możesz zapytać o to
 
reklama
Dołączam do was, u mnie 2dc, ale przynajmniej cieszę się, że okres przyszedł zgodnie z planem po 35 dniach. Mój ostatni cykl trwał 40 dni 🤦
I od wczoraj zaczęłam brać olej z wiesiołka 😁
Miejmy nadzieję, że maj będzie szczęśliwy 🙂
Gratuluję wszystkim, którym się udało.
 
Testów nie pokażę, bo ich nie trzymam, ale coś czuje, że chyba zacznę w kolejnym cyklu jak tak dalej pójdzie ;) jak na razie dzień przed @ temperatura mi się utrzymuje w okolicach 37,1, nie mam plemienia przed @ (a od odstawienia anty mam zawsze 1 lub 2 dni przed), humor dalej dopisuje...no już zdążyłam się nakręcić nieprzytomnie 🙃
Hej, witaj w świrolandii 😂 też cały czas robię owulacyjne testy. Dziś prawie pozytyw. Pokaz Twoje 😁
Zrób jutro rano test ciążowy bo masz fajne objawy 😉
 
Dziewczyny wiem że może to nieodpowiednie miejsce ale wiem że była tu jedna z was która chyba jest kadrowa.. Jak to wygląda teraz z l4 i macierzyńskim jak jest przestój ekonomiczny? Coś się zmienia?
Nie jestem kadrową, ale jestem na L4 ciążowym, a co miałoby się zmienić w tym zakresie? Każdy normalnie dostaje swoje pieniądze ;)
 
A ja mam pytanie do staraczek które są już szczęśliwymi posiadaczkami II ☺ czy przed terminem @ czułyście się jakby ona miała zaraz przyjść? Nie tylko fizycznie, ale też psychicznie? Byłyście rozdrażnione, poddenerwowane?
Nope, nie czułam się wtedy ani jak na @ ani jak na ciążę :D Pamiętam jak mamie mówiłam w niedzielę, że sama nie wiem, bo psychicznie nic a nic nie czuję żeby cokolwiek miało się stać a następnego dnia II kreski :) PMS już wtedy mi się skończył tak jak zwykle (kończył się tak na tydzień przed terminem zazwyczaj) i czułam się normalnie.
 
Podkusilo mnie dziś 9dpo na test.. Bialutlo aż tylko. Nic raczej nie będzie w tym cyklu..
jedziemy
Podkusilo mnie dziś 9dpo na test.. Bialutlo aż tylko. Nic raczej nie będzie w tym cyklu..

Jedziemy na podobnym wózku :D u mnie dziś 11 dpo, ale wczoraj cały dzień walczyłam ze sobą, żeby zębami nie rozerwać pudeleczka z testem i jak najszybciej na niego nasiusiać 🙈😂 na szczęście w domu miałam tylko ten plytkowy o czułości 25, termin spodziewanej @ dopiero na środę, a ostatnio niesamowicie często chce mi sie siusiu, wiec nawet nie było co z tej wody testować i to jeszcze nie z porannego moczu - wszystkie znaki na niebie kazaly mi poczekać i nie oglądać tej bieli..
Kochana spokojnie masz jeszcze czas na zrobienie testu i wszystko może się zdarzyć! Na kiedy planujesz kolejne testowanie? Może będziemy w tym razem :D
 
Dziewczyny kochane na ile dni przed @ macie objawy pms ewentualnie ciążowe?? Zostało mi 8 dni i nic...nic (zawsze na 10-12 dni włączał się bol piersi, bezsenność, nocne poty..)

U mnie przeważnie PMS objawia się nerwami na wszystko co się rusza i strasznymi ciągotami na wszystko co słodkie i z czekoladą 😱 i zaczyna się tak na ok. 5-7 przed @, a kończy w dniu @...
mi zostały 3 dni do spodziewanej @ i praktycznie żadnych objawów na ten moment.. W domu leży duża milka i ptasie mleczko i nawet mnie to nie rusza.. mega dziwne :o
 
Nie jestem kadrową, ale jestem na L4 ciążowym, a co miałoby się zmienić w tym zakresie? Każdy normalnie dostaje swoje pieniądze ;)
Chodzi mi o naliczanie czy jest jak było że średnia z całego roku czy teraz przez ten wirus się przepisy pozmieniały.. Ostatnio dziewczyna mówiła że zmniejszyli jej etat i już miała mieć inaczej płacone. A nie wiem jak jest z przestojem ekonomicznym 🤷‍♀️ najwyżej dopytam księgowej znajomej ale dopiero po wizycie u gin..
 
Wczoraj wstawiłam mój lekko pozytywny test , który był robiony z 3 moczu.. dziś rano powtórzyłam z pierwszego test tej samej firmy i niestety drugiej kreski prawie nie było już wiadac.. teraz znowu z 3 moczu powtórzyłam test innej firmy i kreseczka się pojawiła.. nie wiem co robić bardzo się boje ze hcg spada i to biochemiczna.. nie wiem czy odstawiać luteinę czy co robić :(
 

Załączniki

  • C6FE6DBB-7901-46DA-96F6-976F414F8847.jpeg
    C6FE6DBB-7901-46DA-96F6-976F414F8847.jpeg
    261,2 KB · Wyświetleń: 156
reklama
Do góry