reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny mam pytanie.. Dzisiaj jestem w 23 dc, 9 dpo, cykl w tym miesiącu monitorowany, lekarz stwierdził, ze pecherzyk na prawym jajniku ladnie pękł i widoczne jest ciałko żółte.. wczoraj miałam taką sytuację, ze raz jak kucnelam i szybko się podniosłam to poczułam mocne "szarpniecie/ciągniecie" właśnie w prawym jajniku, dzisiaj również siedziałam zgięta i jak szybko się podniosłam to poczułam to samo, czasami zdarzy się że odczuwam również takie dźganie np przy mocnym odkaszlnieciu.. czy to normalne? 😑
 
Ja mam tak samo...
Ja też. Mimo mocnych sygnałów ze @ się zbliża wmawiam sobie a może jednak. Boli brzuch...ciąża, bolą piersi..ciąża. Nie ważne że mam tak co miesiąc przed @. Jak przychodzi i to rozczarowanie razem z nią 😭 ale musimy wierzyć że będzie ten miesiąc gdzie te całe nasze nakręcanie nie okaże się nakręcaniem tylko II. Ściskam mocno 🤗
 
Ja też. Mimo mocnych sygnałów ze @ się zbliża wmawiam sobie a może jednak. Boli brzuch...ciąża, bolą piersi..ciąża. Nie ważne że mam tak co miesiąc przed @. Jak przychodzi i to rozczarowanie razem z nią 😭 ale musimy wierzyć że będzie ten miesiąc gdzie te całe nasze nakręcanie nie okaże się nakręcaniem tylko II. Ściskam mocno 🤗
[/QUOTE

Kochane moje - ja jednego miesiąca miałam taką schize, ze nawet 2 dnia miesiączki zrobiłam test, bo przecież ta ciąża na pewno tam jest! 🙈 Najważniejsze, to sie nigdy nie poddać - bleucoco jest najlepszym przykładem, po 13 cyklu też już się trochę poddała i co? W 14 cyklu piękne dwie grube kreseczki ☺ Trzymam za nas wszystkie ogromne kciuki - w końcu i my się doczekamy i mocno w to wierzę!
 
Ja co miesiąc sobie wmawiam że napewno się udało a potem przychodzi miesiączka i jest załamka🙄
Życzę
Rozumiem Cię jak nikt i to nie tylko ja tutaj, po to jesteśmy żeby się tu wspierać nawet jak przychodzi zalamka. Bądź dobrej myśli kochana 😚
Dziękuję za miłe słowa 😚 Ja życzę wszystkim starającym aby ten rok 2020 był szczęśliwy i udało że każdej z nas🤗 wsparcie w takich sytuacjach jest najważniejsze 🙂
 
reklama

U mnie do dupy... skoro pytasz. Szukam mieszkania, także już idzie grubo...

Aktualnie plamie i czekam na @.


Cześć, dawno tu mnie nie było... Jakoś mam tak, że jak tu nie zaglądam to tak dużo nie myślę o tym wszystkim... Dzisiaj jest inaczej... Dzisiaj się podłamałam... Dowiedziałam się, że koleżanka z pracy jest w ciąży... 2 miesiące im to zajęło.. A u nas rok jak odstawilam anty i kilka cykli z clo... Koło 5.05 będę testować ale pewnie i tym razem się nie udało... Już myślę, że może po prostu ja się nie nadaje i chce osiągnąć niemożliwe...

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

Dziewczyny!!!! Ja zwariuje.. Ogólnie mam cykle 29 dni o dziwo owulka i testami i śluzem wypadła na 13/14 dzień cyklu.. Okres powinnam mieć dopiero 6 maja ale z ciekawości zrobiłam test dzisiaj bo coś mi nie pasuje z owulacja że tak szybko.. I teraz proszę o wasze zdanie widać coś czy nie? 😮😮😮 Dodam że nie czuję nic nowego.. Ból piersi minął a brzuch czasem kłuje ale tak delikatnie.. Chyba zrobię drugi żeby nie zwariować..

Jest cień ! też widze !

Jak się sytuacja rozwiązała??
 
Do góry