reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny u mnie 13dc wszystkie testy owulacyjne białe jak śnieg, zero typowych objawów zbliżającej się owulacji:( jutro wizyta u ginekologa, chce mieć jakiś pogląd na sytuację czy jestem kolejny miesiąc do tyłu czy może jest jakaś szansa. Ściskam [emoji171]
 
Zobacz załącznik 1113679Zrobiłam kolejny test ale z 1go moczu z rana.. Szok.. Zrobię oczywiście jeszcze z dwa bo to ja, ale kupię w sobotę dopiero.. Ale mam małą panikę już powoli.. Jest to dla mnie tak nierealne że szok...
Gratulacje! Wiedziałam, że będzie dobrze! :) Bardzo ładnie ściemniała :) W poniedziałek i środę leć na betę :)
 
No, były tu dziewczyny, którym objawy ustąpiły a ciąża została
Ja ja ja! 🤓 Miałam tylko PMS jak zwykle. Skończył się jak zwykle :D Jakiekolwiek objawy ciążowe pojawiły się chyba ze dwa tygodnie po terminie @ dopiero. Chociaż no ja dobrze zniosłam I trymestr. Nudności niezauważalne wręcz, jakieś sporadyczne na zasadzie po kilka minut raz w tygodniu, nie wymiotowałam, po 9 tc zaczęłam czuć rozciągające się więzadła macicy (kłucie jakby igły).

Na początku to co na pewno to ogromne zmęczenie, spadek koncentracji (skupienie na dziecku, brak zainteresowania czymkolwiek innym) i trądzik na twarzy i ramionach (zaczął zanikać po 9 tc). A tak to jakoś nie kojarzę nic szczególnego i uporczywego. Nie miałam nawet jakoś szczególnie tych zachcianek czy wyczulenia na zapachy. Dopiero w II trymestrze to co mogę powiedzieć jasno co na bank wynika z ciąży to nudności na zapach piwa i jajka z patelni 😂 A dodatkowo ogromne pragnienie takie że jak mnie złapie to wypiłabym ocean 😂

Czasem mnie w brodawce zakłuje. Swędziała mnie skóra brzucha i piersi pod koniec I trymestru jak rosły. Czasem mam bardziej zatkany nos, czasem mniej. Teraz w II trymestrze czuję mega spadek energii a miało być zupełnie inaczej 😂

Także kochane, naprawdę każda ciąża jest inna i nie ma się co sugerować czyimiś lub standardowymi objawami. Równie dobrze możecie mieć wszystkie objawy jak i nie mieć prawie żadnego (prawie, bo objawem jest brak @ :D).
 
Ostatnia edycja:
Haha jeszcze do tego nie doszłam ale generalnie jak w to wejdziesz to na dole po bokach będziesz mogła wrócić do lesson 1 po lewej stronie, a po prawej przechodziła do następnych I tak po kolei. Jest super pokazane na zdjęciach jak powinien śluz wyglądać w poszczegolnych dniach cyklu .wszystko jest napisane począwszy od tworzenia komórki do owulacji itp
Już znalazłam jak dajesz log+ na tym różowym tle i masz tam listę to przy CM jest znak zapytania. Daj na ten znak zapytania pojawi się artykuł jak badać szyjke I pokazane na zdjęciach jak wyglądać śluz w ciągu cyklu i kiedy powinien się pojawić
Znalazłam. Dużo fajnych opcji odkryłaś, których ja nie znałam 🙈
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny u mnie 13dc wszystkie testy owulacyjne białe jak śnieg, zero typowych objawów zbliżającej się owulacji:( jutro wizyta u ginekologa, chce mieć jakiś pogląd na sytuację czy jestem kolejny miesiąc do tyłu czy może jest jakaś szansa. Ściskam [emoji171]

A ilu dniowe masz cykle? Pik może pojawić się z dnia na dzień.
 
Dziewczyny u mnie 6 dpo i cały czas mam "mokro". Śluz dziś jak w dni płodne. Któraś z Was też tak ma? Do tego sutki swędzą niemiłosiernie.
 
reklama
Do góry