reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć Dziewczyny, około dwa tygodnie temu witałam się z Wami pisząc, że to mój pierwszy cykl w którym się staramy. Około 18dc miałam owulacje, dziś jest 27dc, za około 5 dni powinnam mieć @.
Obudziłam się dziś po bardzo realnym śnie w którym odczytałam pozytywny wynik testu 😀 więc zaciekawiona stwierdziłam że zrobię próbę 🙊 Załączam te testy które dziś zrobiłam. Nie nastawiam się jakoś bardzo, ale albo mam urojenia albo tam się powoli rysuje druga kreska, co myślicie? 🤔
Widac 😊
 
reklama
No wlasnie wystarczy stres, nerwy i wszystko wraca.. staram sie to jakos opanowywac bez lekow, ale nie mozna dac sie temu rozchulac. Po poronieniu bylo ciezko i wtedy musialam sie wspomagac. Teraz nie narzekam ale powiem Wam ze ludzie z nerwica w obecnej sytuacji z koronawirusem nie maja lekko. Ja mam ciagle leki o zdrowie i zycie.. mam dni ze sie strasznie martwie jk to sie potoczy..
A jeszcze te ograniczenia stresują, nie można wyjść swobodnie z domu.
 
Cześć Dziewczyny, około dwa tygodnie temu witałam się z Wami pisząc, że to mój pierwszy cykl w którym się staramy. Około 18dc miałam owulacje, dziś jest 27dc, za około 5 dni powinnam mieć @.
Obudziłam się dziś po bardzo realnym śnie w którym odczytałam pozytywny wynik testu 😀 więc zaciekawiona stwierdziłam że zrobię próbę 🙊 Załączam te testy które dziś zrobiłam. Nie nastawiam się jakoś bardzo, ale albo mam urojenia albo tam się powoli rysuje druga kreska, co myślicie? 🤔
Widać 😊😊
 
Jest na pewno! [emoji4]
Cześć Dziewczyny, około dwa tygodnie temu witałam się z Wami pisząc, że to mój pierwszy cykl w którym się staramy. Około 18dc miałam owulacje, dziś jest 27dc, za około 5 dni powinnam mieć @.
Obudziłam się dziś po bardzo realnym śnie w którym odczytałam pozytywny wynik testu [emoji3] więc zaciekawiona stwierdziłam że zrobię próbę [emoji87] Załączam te testy które dziś zrobiłam. Nie nastawiam się jakoś bardzo, ale albo mam urojenia albo tam się powoli rysuje druga kreska, co myślicie? [emoji848]
 
Ja 5 dni do miesiączki i dziś piersi jakieś dziwne skurcze. Nie wiem jak to nazwać. Czy to zwykle nerwobole... Zwariuje naprawdę [emoji43]
 
Cześć Dziewczyny, około dwa tygodnie temu witałam się z Wami pisząc, że to mój pierwszy cykl w którym się staramy. Około 18dc miałam owulacje, dziś jest 27dc, za około 5 dni powinnam mieć @.
Obudziłam się dziś po bardzo realnym śnie w którym odczytałam pozytywny wynik testu 😀 więc zaciekawiona stwierdziłam że zrobię próbę 🙊 Załączam te testy które dziś zrobiłam. Nie nastawiam się jakoś bardzo, ale albo mam urojenia albo tam się powoli rysuje druga kreska, co myślicie? 🤔

Oj widac widać ❤️❤️
 
Kurcze bylo juz dobrze z infekcją o ktorej pisalam wam jakos tydzien temu chyba i juz nic nie swędziało, nie bylo zaczerwienione a wczoraj znowu to samo. Nie chce zeby sie cos stalo malenstwu 😪😪😪 stosuje te globulki z kwasem mlekowym i krem clotrimazol i przechodzi a jak raz na noc nie włoże to juz na drugi dzien znowu to samo. Do ginekologa bede wydzwaniac w poniedzialek kiedy mnie przyjmie ale czy to jest bardzo groźne? Nie bakteryjna raczej a grzybicza bo zawsze tylko tą miałam...martwie się! 😔 i jeszcze jedno. Boje sie w ogole wsadzic tej globulki...na opakowaniu pisze ze jak najglębiej no ale...moge tak? Niby to jest tez dla kobiet w ciazy ale nie pisze czy tez mam tak pchac tam ten czopek czy nie tak gleboko 😅😅😅
Kochana skoro w ciąży kobiety mogą normalnie uprawiać seks (zazwyczaj) to przez wkładanie tabletki palcem nic złego się nie stanie.
 
Hej dziewczyny,
Dołączę do waszego grona jeśli pozwolicie 😊
W skrócie o mnie tyle że mam już 2 dzieciaków ale z poprzedniego małżeństwa i marzy mi się Maluch z obecnym 🙂 jestem w 15dc, cykle mam 30d. W piątek mega ból owulacyjny w ciągu dnia, wieczorem powiedzmy że sytuacja wykorzystana ale z tą owulacja różnie bywa więc zobaczymy.
Idziemy na razie na żywioł. Jak się nie uda to lekarz.
Lecę na kilka stron wstecz żeby być w miarę na bieżąco :)
 
reklama
Do góry