reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć Dziewczyny, około dwa tygodnie temu witałam się z Wami pisząc, że to mój pierwszy cykl w którym się staramy. Około 18dc miałam owulacje, dziś jest 27dc, za około 5 dni powinnam mieć @.
Obudziłam się dziś po bardzo realnym śnie w którym odczytałam pozytywny wynik testu 😀 więc zaciekawiona stwierdziłam że zrobię próbę 🙊 Załączam te testy które dziś zrobiłam. Nie nastawiam się jakoś bardzo, ale albo mam urojenia albo tam się powoli rysuje druga kreska, co myślicie? 🤔
Widać leciutkie drugie kreseczki 😉
 
reklama
Hej dziewczyny,
Dołączę do waszego grona jeśli pozwolicie 😊
W skrócie o mnie tyle że mam już 2 dzieciaków ale z poprzedniego małżeństwa i marzy mi się Maluch z obecnym 🙂 jestem w 15dc, cykle mam 30d. W piątek mega ból owulacyjny w ciągu dnia, wieczorem powiedzmy że sytuacja wykorzystana ale z tą owulacja różnie bywa więc zobaczymy.
Idziemy na razie na żywioł. Jak się nie uda to lekarz.
Lecę na kilka stron wstecz żeby być w miarę na bieżąco :)
Witaj :)
 
Hej dziewczyny,
Dołączę do waszego grona jeśli pozwolicie [emoji4]
W skrócie o mnie tyle że mam już 2 dzieciaków ale z poprzedniego małżeństwa i marzy mi się Maluch z obecnym [emoji846] jestem w 15dc, cykle mam 30d. W piątek mega ból owulacyjny w ciągu dnia, wieczorem powiedzmy że sytuacja wykorzystana ale z tą owulacja różnie bywa więc zobaczymy.
Idziemy na razie na żywioł. Jak się nie uda to lekarz.
Lecę na kilka stron wstecz żeby być w miarę na bieżąco :)

Witaj ;)
 
Dziewczyny a jedno małe pytanie. Ja już schizuje i pewnie milion rzeczy wmawiam ale od tego plamienia różowego, którego już nie ma to podbrzusze ciągle cmi i cały czas mam parcie na stolec. W łazience nic... Naprawdę czy to już pms czy jakieś wczesne objawy czy urojenia.
 
Dziewczyny a jedno małe pytanie. Ja już schizuje i pewnie milion rzeczy wmawiam ale od tego plamienia różowego, którego już nie ma to podbrzusze ciągle cmi i cały czas mam parcie na stolec. W łazience nic... Naprawdę czy to już pms czy jakieś wczesne objawy czy urojenia.

Niestety ja po rozowym plamienia w czasie owu miałam torbiel
I wlasnie parcie, uczucie ciężkiego brzucha i ból jajników. Uczucie tez jakby wzdęć. Torbiel
Miała w 37 dc 5 cm.
Ale może ciąża ! Tobilas test? Bo jie wiem który masz dc.
 
22dc.
Będąc u gin kilka Msc temu było wszystko ok. Nigdy żadnych ginekologicznych problemów. Jeśli nie ciąża to po tym wszystkim wizyta u gin koniecznie. We wtorek spróbuję testować. Będzie to 24dc. A cykle mam 27-28
Niestety ja po rozowym plamienia w czasie owu miałam torbiel
I wlasnie parcie, uczucie ciężkiego brzucha i ból jajników. Uczucie tez jakby wzdęć. Torbiel
Miała w 37 dc 5 cm.
Ale może ciąża ! Tobilas test? Bo jie wiem który masz dc.
 
22dc.
Będąc u gin kilka Msc temu było wszystko ok. Nigdy żadnych ginekologicznych problemów. Jeśli nie ciąża to po tym wszystkim wizyta u gin koniecznie. We wtorek spróbuję testować. Będzie to 24dc. A cykle mam 27-28
Torbiel czy cokolwiek moze sie zrobic od tak mimo ze jakis czas wczesniej wszytsko bylo dobrze. Mam nadzieje ze to dzidzia a nie cos niepokojącego. Dawaj znac po testowaniu koniecznie :)
 
Cześć jak mija niedziela?
Mnie dzisiaj obudził dość silny ból brzucha jak na okres. Trochę to dziwne bo zwykle bolało mnie dopiero w 1dc i caly brzych a dzisiaj bolała mnie lewa strona tylko. Mniej więcej po godzinie ból ustal sam z siebie.. Jestem w 28dc. Cykle mam 31dniowe. Test owulacyjny mi idealnie nie wyszedł ale najciemniejsza kreska była w 15dc...i specjalnie sie nie staraliśmy...
Dodatkowo jakieś cholerstwo mnie chwyciło bo on 2tym mam utrzymujący się stan podgorączkowy a ostatnio jestem mega osłabiona i kręci mi się w głowie ale to pewnie przez antybiotyk...
 
Czy biały ale lekko taki przeźroczysty/mleczny śluz bezzapachowy na poczatku ciazy jest w porządku? Nie jest jakiś mega lepki typu białko jaja jak w dni plodne ale cos na pograniczu.
 
reklama
Hej! U mnie leniwie, trochę na balkonie posiedziałam, książke poczytałam, na obiad pizze zamówiliśmy i tak leci.
U mnie też się dziwne rzeczy dzieją, wielki brzuch od zaparcia, sutek jeden boli, podbrzusze od dwóch dni plus żołądek wczoraj, jestem w 18 dc, wczoraj pozytywny test owu, chciałam ominąć owulacje a chyba się idealnie wstrzeliliśmy, bo jeden albo dwa dni przed seks był, to na dziewczynkę ponoć? [emoji28]
No ale myślę że marne szanse i tak żebym teraz nagle zaszła przy moim pcos i cienkim endometrium, no i mieliśmy 5 dni przerwy między przytulankami choć nie wiem czy to ma wielkie znaczenie.
U Ciebie może okres szybciej przyjdzie a może akurat się udało? [emoji3] kiedy testujesz?
Cześć jak mija niedziela?
Mnie dzisiaj obudził dość silny ból brzucha jak na okres. Trochę to dziwne bo zwykle bolało mnie dopiero w 1dc i caly brzych a dzisiaj bolała mnie lewa strona tylko. Mniej więcej po godzinie ból ustal sam z siebie.. Jestem w 28dc. Cykle mam 31dniowe. Test owulacyjny mi idealnie nie wyszedł ale najciemniejsza kreska była w 15dc...i specjalnie sie nie staraliśmy...
Dodatkowo jakieś cholerstwo mnie chwyciło bo on 2tym mam utrzymujący się stan podgorączkowy a ostatnio jestem mega osłabiona i kręci mi się w głowie ale to pewnie przez antybiotyk...
 
Do góry