reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hmm. Albo sie rozkreci albo jest bobo. Mnie lekarka od razu na wizycie pytala czy mialam jakies brazowe upławy albo cos

Nie No robiłam test wczoraj. Poza tym
Dzie 14/15 dni od owu wiec triche pozno za zagnieżdżenie - to już czas na okres. Jajniki bolą jak szalone a okresu brak tylko te brązowe upławy i teraz już nic nie ma ale brzuch boli.
 
Nie No robiłam test wczoraj. Poza tym
Dzie 14/15 dni od owu wiec triche pozno za zagnieżdżenie - to już czas na okres. Jajniki bolą jak szalone a okresu brak tylko te brązowe upławy i teraz już nic nie ma ale brzuch boli.
Czasem we wczesnej ciąży jest tak, że w czasie spodziewanej @ jest lekkie plamienie, ale @ się nie rozkręca :). To nie ma nic wspólnego z zagnieżdżeniem.
 
Witam. Jestem tutaj nowa na forum. Staramy sie z mezem o drugiego dzidziusia. Zauwazylam u siebie w polowie cyklu objawy tak jakby grzybicy pochwy ale bez uplawow. Mieszkam w anglii wiec nie mam teraz szansy spotkac sie z lekarzem. Zakupilam tabletke na grzybice flukonazole planuje ja wziac jutro tj.drugi dzien okresu,poniewaz w ostatnim cyklu niestety sie nie udalo. Czy brala moze ktoras z was ta tabletke ? Pytalam w aptece i utrzymuje sie w organizmie do 7 dni po zazyciu wiec bedzie ok starac sie w tym cyklu,poniewaz nie mozna jej brac bedac w ciazy. Co sadzicie? Dziekuje za pomoc i przepraszam za dlugi post
 
reklama
Do góry